Vista počinje da otkriva crack za aktivaciju

IT svet subota, 1. mart 2008.
 
Kao što je obećala kompanija Microsoft je počela sa slanjem update-a za Windows Vista korisnike koji identiifkuje ilegalne kopije operativnog sistema instaliranog sa crack-ovima koje će kompanija isključiti kada bude distribuirala SP1 za dve nedelje. Microsot je prošle nedelje najavio update koji... »

Google ponovo izdaje JotSpot

IT svet subota, 1. mart 2008.
 
JotSpot, hostovani wiki servis će ponovo biti rođen kao Google Sites, još jedan od servisa u okviru Google Apps hostovanih kolaboracionih i komunikacionih paketa. Ponovno pokretanje JotSpot-a pod drugačijim imenom i sa prerađenom arhitekturom konačno daje odgovor kako će ovaj wiki servis biti... »

Microsoft Cloud razvojna platforma

IT svet subota, 1. mart 2008.
 
Kompanija Microsoft je počela da razrađuje planove vezane za Windows Server .net cloud razvojne platforme na kojoj će ljudi biti u mogućnosti da izgrađuju i razvijaju aplikacije, objavio je izvršni direktor kompanije Steve Balmer. Proizvođač softvera takođe razmišlja o Amazon-ovom Elastic Computer... »

Problem za Mozilla Thundebird

IT svet subota, 1. mart 2008.
 
Kompanija Mozilla je izdala popravku za Thunderbird mail klijent koji popravlja najmanje šest sigurnosnih rupa koje mogu korisnike da izlože rizicima različitih napada. Najozbiljnija slaba tačka koja je zatvorena update-om je kritično prelivanje buffer-a u eksternim MIME telima i ono može napadaču... »

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi