Vesti » Danas 02.04.2008

Pitanja bez odgovora

Vlada Srbije trebalo bi sutra da odluči o sprovođenju lokalnih izbora na Kosovu i Metohiji
Danas utorak, 01. april 2008
NASTAVAK S 1. STRANE Prilikom poslednje posete KIM Slobodan Samardžić, ministar za Kosovo i Metohiju, najavio je da će uskoro biti doneta uredba Vlade Srbije kako će izbori na KIM biti sprovedeni, jer "postoje tehničke specifičnosti i čim se to reši" Beograd će obavestiti Unmik o održavanju izbora u Pokrajini. Kako je našem listu juče rečeno u Ministarstvu za KIM,... »
Kliknite ovde da biste pročitali vest u celini na sajtu danas.co.yu »

Komentari

Pošaljite vaš komentar »
02.04.2008 18:41
savo
Za DS ne odgovara jer zna da tamo gubi izbore a drugo videcemo sada tko je za Srbe na KiM a tko ne neka sa vise lica otkriju makar se vec dosta zna ali treba i da se potvrdi.
02.04.2008 20:02
S.Jovanović
Tako je isto radio i Milošević, samo tada je Kosovo bar formalno bilo u Srbiji, a šta vi to radite...!? Pokušavate da dobijete neki glasić tamo, kad ste ovde u Srbiji pukli!
02.04.2008 21:58
bucko
A ko ce tebe podrzati na Kosovo-Samardzicu lopove jedan? Trazis glasove od mafije sa severa Kosova i neupucenih Roma, to je tvoj moral. Dosta vise ove prljave igre i tvrdoglavosti, zna se otvoreno da Kosovo je prihvaceno od svih znacajnih zemalja(osim Putinske totalitarne Rusije)sta trazis tamo-prosjacke glasove jeli?
Pošaljite vaš komentar »
Add to Google
©2008 Naslovi