ISTRAGA PROTIV NIKODINOVIĆA
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Okružni sud u Beogradu pokrenuo je istragu protiv bivšeg sekretara Zajednice fudbalskih prvoligaša Milovana Nikodinovića i odredio mu pritvor do 30 dana zbog sumnje da je pomogao Zvezdanu Terziću da od transfera fudbalera OFK Beograda Vanje Grubača protivpravno prisvoji 1,1 milion maraka. Istražni... »
PUKOVNIK UMRO NA SNIMANJU
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Ljupčo Lazarevski (46), pukovnik Vojske Srbije, umro juče od srčanog udara u hotelu „Moskva“ na snimanju serije „Vratiće se rode“
BEOGRAD - Glumac Ljupčo Lazarevski (46) umro je juče oko 11.30 časova u sobi broj 117 beogradskog hotela „Moskva“, kako saznajemo, od posledica jakog srčanog udara, tokom snimanja poslednjih epizode serije „Vratiće se rode“.... »
NARKOMAN SE ISPEKAO U KRAĐI
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
BATOČINA - Tridesetpetogodišnji V. S. iz Batočine, registrovani narkoman i višestruki povratnik, zadobio je teške opekotine dok je krao bakar iz trafo stanice u tom mestu. Na svoj zahtev, V. S. je napustio batočinski Dom zdravlja, pa je sudija Zoran Dobrosavljević izdao naredbu da ga policija... »
VOŠA NAM DALA KRILA
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Kad smo čuli da je Partizan ostao bez dva boda u Novom Sadu, poleteli smo od sreće, kaže vezni igrač Zvezde Nenad Milijaš
Vezni fudbaler Crvene zvezde Nenad Milijaš izjavio je da je posle kiksa Partizana u Novom Sadu psihološka prednost na strani crveno-belih. Trostruki strelac u meču sa Bežanijom ističe da su on i njegovi saigrači dobili krila kada... »
ČEDA NEĆE U TADIĆEV ORKESTAR
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
NOVI SAD - Lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je juče da ta stranka posle izbora neće po svaku cenu učestvovati u političkoj trgovini kako bi se našla u vlasti. Jovanović je na konvenciji stranke u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu rekao da LDP ne želi da bude „deo... »
KREDIT ZA UBISTVO MUŽA
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
LONDON - Britanka Zoe Keneli podigla je kredit od 4.000 funti kako bi mogla da isplati ubicu koji je trebalo da usmrti njenog supruga. Četrdesetčetvorogodišnja socijalna radnica tražila je od banke kredit za renoviranje kupatila, a uz pomoć svog ljubavnika organizovala je ubistvo muža koji ju je,... »
OTAC SILOVAO ĆERKE
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
MOJKOVAC - Istražni sudija u Bijelom polju Milan J. Smolović odredio je jednomesečni pritvor M. K. (52), iz sela Donjih Polja kod Mojkovca, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo silovanja. Bjelopoljska policija pre nekoliko dana uhapsila je M. K. zbog sumnje da je u periodu od 1997. do... »
MARATONSKI PLAMEN STIŽE U BEOGRAD
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Danas iz Grčke u Srbiju stiže Maratonski plamen, vatra zapaljena prvi put na Klasičnom atinskom maratonu, i on će goreti tokom Beogradskog Banka Inteza maratona. Beograd je tako prvi evropski i drugi svetski grad koji će biti domaćin Maratonskog plamena, a tu čast posle njega dobiće i Bostonski... »
SMENITE GA!
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Dulić gaji naklonost prema Hrvatskoj i zato se nikad nije setio da pomene ustaške zločine, primećuje Borislav Mikelić
BEOGRAD - Ponašanje predsednika Narodne skupštine Olivera Dulića na panel diskusiji u Holandiji, gde je Srbe proglasio najvećim zločincima u ratovima devedesetih godina, izazvalo je oštru osudu domaće javnosti. Posebno zbog toga... »
DINKIĆ SMESTIO „PANCIR“
Kurir ponedeljak, 14. april 2008
Vojna organizacija je bila na udaru Međunarodnog suda za ratne zločine u Hagu i vladalo je mišljenje da je Vojska ta koja krije sve ratne zločince
BEOGRAD - Ministar ekonomije Mlađan Dinkić smestio mi je aferu „pancir“ i, iz samo njemu znanih razloga, satanizovao i mene i Svetozara Marovića. Takođe, do danas nije rasvetljeno kako su dvojica vojnika stradala u Topčideru, ali... »
Arhiva » Kategorije » 14.04.2008
Arhiva » Izvori » 14.04.2008
Oglasi
©2008 Naslovi






