Vesti » RTS 23.04.2008

Mladenović: Dinkićev dil sa OMV blokira sporazum s Rusijom

RTS sreda, 23. april 2008.
B92: Za ratifikaciju i protiv nje
Portparol Demokratske stranke Srbije Andreja Mladenović optužio je lidera G17 plus Mlađana Dinkića da je glavni krivac što koalicija okupljena oko Demokratske stranke opstruiše parafiranje energetskog sporazuma Srbije i Rusije.

Mladenović je u izjavi dostavljenoj Tanjugu istakao da će na dnevni red sutrašnje sednice Vlade ponovo biti stavljen energetski sporazum sa Rusijom, ali i da će, 'koalicija Čanak-Demokratska stranka-G17 plus', prema njihovoj najavi, 'ostati uporna u svojoj odluci da čini štetu Srbiji'.

'Pravi razlog ove destruktivne politike je u tome što je Mladjan Dinkić napravio koaliciju sa austrijskom firmom OMV i na odborima vlade tražio da se upravo energetski sporazum sa Rusijom dopuni i uključi OMV u taj sporazum. Kada je to odbačeno, od tog trenutka Dinkić neprestano ruši energetski sporazum sa Rusijom', kazao je Mladenović.

Portparol D S S -a smatra da 'zbog svega toga apsolutno deluju besmisleno Dinkićeve priče da on ne može da pravi postizbornu koaliciju sa Demokratskom strankom Srbije'.

'Dinkić je izneo svoj stav u prilog nezavisnosti Kosova i on je ustvari u predizbornoj i postizbornoj koaliciji sa OMV-om i zbog toga on za nas jednostavno politički ne postoji', rekao je Mladenović.

Preuzeto sa sajta rts.co.yu »

Povezane vesti

Bez ratifikacije gasnog aranžmana
Pink sreda, 23. april 2008.
Za ratifikaciju i protiv nje
B92 sreda, 23. april 2008.
Gazprom zabrinut zbog odlaganja ratifikacije
EMportal sreda, 23. april 2008.
Gasprom brine zbog odlaganja sporazuma
Mondo sreda, 23. april 2008.
Gazprom brine zbog odlaganja
B92 sreda, 23. april 2008.
Umrla u bolnici dok je čekala pomoć lekara
Glas javnosti sreda, 23. april 2008.
DSS - G17 plus: Dogovori i laži
Mondo sreda, 23. april 2008.
Šutanovac: Rusi će sačekati sledeći saziv
Mondo sreda, 23. april 2008.

Komentari

Pošaljite vaš komentar »
23.04.2008 17:11
Milos
Ajde Mladenoviću odmori malo...
23.04.2008 17:43
bojana
s t r a s n o

tako je prosao i moj brat jer se cekalo da se uplati magnetna rezonanca, pa kad je to uradjeno utvrdjeno je gde je tromb ali to je bio petak uvece
a vikend je vikend doktori na odmoru. u ponedeljak se normalno vise nije znalo gde je tromb /u petak je bio u preponi/i doktor na magnetnoj nam je rekao odmah nadjite hirurga da ga operise. stavi se kao mrezica da nemoze tromb da prodje a razbijaju ga heparinom nakon operacije. danas se te operacije izvode *levom rukom* a noga je poplavela jer je sat vremena sedeo u kolicima cekajuci u hodniku snimanje pluca. u ponedeljak na noc je umro.
nakon smrti je dobio cestitku za rodjendan /49/od zavoda za transfuziju jer je davalac krvi /50 /puta.
spasao je mnoge zivote a svoj je dao za jednu uplatnicu i jedan vikend.
samo me interesuje da je doktorska mama ili brat da li bi sedeo i lezao u hodniku
sve ovo s odigralo u renomiranoj kamenickoj bolnici
za nekog mozda da ali ali ali

saucesce porodici znam ako to boli
Pošaljite vaš komentar »

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi