Regioni

U pravljenju vina zasenila i Francuze

Blic ponedeljak, 05. maj 2008
 
Beograđanka Marina Cvetić pravi najbolje italijansko piće
Ime Marine Cvetić nosi najkvalitetnije italijansko vino KRAGUJEVAC - U jedinstvenoj ediciji u kojoj će se naći 40 najpoznatijih žena u svetu koje se bave proizvodnjom vina, naći će se i ime Beograđanke Marine Cvetić. Jedno od najpoznatijih vina u Italiji iz porodične... »

Izbeglicama podelili stanove

Blic ponedeljak, 05. maj 2008
 
Smeštene ugrožene porodice u Valjevu
VALJEVO - Posle nešto više od dve godine gradnje, izbegličke i socijalno ugrožene porodice u Valjevu dočekale su konačno krov nad glavom pošto su uručeni ključevi stanarima 35 stanova u zgradama socijalnog stanovanja, koje je sa oko 620.000 dolara donirala italijanska... »

Bebe iz epruvete od početka leta

Blic ponedeljak, 05. maj 2008
 
Centar za vantelesnu oplodnju
Parovi koji ne mogu da dobiju dete prirodnim putem moći će da odahnu jer na veštačku oplodnju više neće morati da idu u Beograd ili neki drugi grad. Na Ginekološko-akušerskoj klinici u Kliničkom centru u Nišu početkom leta počeće da radi Centar za vantelesnu oplodnju.... »

Sedmorica Jovića sanjaju svoju kuću

Politika nedelja, 04. maj 2008
 
Milan Jović, sa šestoricom sinova, živi u privremenom smeštaju u Laćarku, a porodicu izdržava sa oko 25.000 dinara, koliko mesečno zaradi
Laćarak – Sedmorica Jovića, otac Milan (45), blizanci Slavko i Zdravko (18), Andrija(14), Đorđe(12), Mladen (7) i Mirko (6) u trošnoj kućici, koja čak nije ni njihova, u Laćarku kod Sremske Mitrovice, uz sve siromaštvo koje ih... »

Pogoni od Sombora do Guče

Večernje novosti ponedeljak, 05. maj 2008
 
ŠABAC - Koncern „Farmakom MB“ u Šapcu uložio je tri miliona evra u izgradnju savremene livnice IK „Guča“. Instaliranje postrojenja upravo je završeno, a livnica će u ponedeljak početi da radi. Ovo je novi korak Šapčana u proizvodnji i preradi metala, koji su već značajno investirali u modernizaciju... »

U Pomoravlju su najbolje bolnice u Srbiji

Blic ponedeljak, 05. maj 2008
 
Ministarstvo zdravlja proglasilo najbolje po kvalitetu zdravstvenih usluga
U bolnici u Jagodni posebnu pažnju posvećuju higijeni JAGODINA - Po parametrima Ministarstva zdravlja o kvalitetu pruženih zdravstvenih usluga, Opšta bolnica u Paraćinu najbolja je zdravstvena ustanova u Srbiji, jagodinska je na... »

Na listi i Miroslav Mišković

Glas javnosti ponedeljak, 05. maj 2008
 
BUJANOVAC/PREŠEVO - Na lokalnim izborima u Bujanovcu i Preševu učestvovaće, rekordnih, 17 odborničkih lista koje su podnele koalicije, političke partije i grupe građana. U Bujanovcu će građani 11. maja morati da odluče ko će od deset partija i grupa građana, koliko će se naći na biračkom listiću,... »

Srbija može da ima plantaže tartufa

Politika nedelja, 04. maj 2008
 
Poznavalac i uzgajivač gljiva iz banatske Bele Crkve, Miroslav Marković, tvrdi u našoj zemlji postoje odlični uslove za gajenje podzemnih pečuraka čija cena premašuje 1.500 evra po kilogramu
Bela Crkva – Miroslav Marković, iz banatske Bele Crkve, u čitavoj Srbiji je poznat kao izuzetan poznavalac i odgajivač gljiva, kojima se pripisuju i lekovita svojstva. A posebna strast mu je tartuf, „carica među pečurkama”, kako... »

Žive za okupljanje

Večernje novosti ponedeljak, 05. maj 2008
 
SMEDEREVO - Ovoga vikenda okupila se u selu Mihajlovac kod Smedereva sredovečna generacija đaka ovdašnje osnovne škole da proslavi svoju 45. godišnjicu male mature, ali i da zajedno obeleže ulazak u sedmu deceniju života. Proslavljali su oni svaki maturski jubilej, ali unazad već dvadeset godina... »

TORNIK BEZ DOZVOLA

Press ponedeljak, 05. maj 2008
 
„Skijališta Srbije" i opština Čajetina međusobno se optužuju zašto ove zime, kao što je bilo najavljeno, nije otvoren skijaški centar na Zlatiboru
Skijaški centar Tornik protekle zime nije otvoren, iako je bilo najavljeno da će se to desiti krajem 2006. godine. Otvaranje je nekoliko puta odlagano, a kao razlog što se kasni sa otvaranjem iz „Skijališta Srbije" naveden je... »

Regioni, najnovije vesti

TORNIK BEZ DOZVOLA
Press
ponedeljak, 05. maj 2008
IZ ŠLJIVARSKOG KRAJA TEČE VINO
Press
ponedeljak, 05. maj 2008
Na listi i Miroslav Mišković
Glas javnosti
ponedeljak, 05. maj 2008
Košnice u obliku manastira
Glas javnosti
ponedeljak, 05. maj 2008
Izložba na tarabama
Glas javnosti
ponedeljak, 05. maj 2008
U pravljenju vina zasenila i Francuze
Blic
ponedeljak, 05. maj 2008
Izbeglicama podelili stanove
Blic
ponedeljak, 05. maj 2008
Bebe iz epruvete od početka leta
Blic
ponedeljak, 05. maj 2008
U Pomoravlju su najbolje bolnice u Srbiji
Blic
ponedeljak, 05. maj 2008
Dnevno zaposle jednog neprijavljenog radnika
Blic
ponedeljak, 05. maj 2008

Sponzorisani linkovi

Add to Google
©2008 Naslovi