Arhiva » Vesti » Kurir 20.07.2008

Đorđeviću, da li se stidiš?

Rukovodstvo FK Smederevo u neverici posle odluke fudbalskog saveza Srbije da Banat ostane u Superligi

Kurir nedelja, 20. jul 2008.
Sportski direktor FK Smederevo Goran Bogdanović javno pita članove Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije i potpredsednika Dragana Đorđevića da li mogu da se pogledaju u ogledalu posle odluke da jedno upražnjeno mesto u Superligi popune ekipom Banata. Smederevci su prošlu sezonu završili na poziciju iznad tima iz Zrenjanina, ali su pod izgovorom da nemaju stabilnu finansijsku situaciju preseljeni, i definitivno, u niži rang takmičenja.

- Mnogo ljudi je upoznato s tim kakav sam igrač bio i šta sam u karijeri uradio, ali sada sam mali miš u poređenju sa fudbalskim vlastodršcima u Srbiji. Pitam tu gospodu da li mogu da se pogledaju u ogledalu? Naša eliminacija je najveća ljaga za srpski fudbal - priča Bogdanović.

Šta je motivisalo Izvršni odbor da se sa samo jednim glasom protiv odluči za Banat?

- Verujte da mi nije jasno na osnovu čega je Banat dobio prednost, iako su direktno ispali iz lige. Podmeću nam se laži - da navodno nemamo podršku grada, da iza nas ne stoji generalni sponzor... Sramota. Klub koji nas je predstavljao u Evropi i koji ima licencu da na stadionu igra međunarodne mečeve izbačen je na sramotan način.

Šta planirate da preduzmete?

- Biće svašta. Nećemo dozvoliti da ova bahatost tek tako prođe i nećemo se zaustaviti na pismu FIFA i UEFA - zaključio je Bogdanović.

Preuzeto sa sajta kurir-info.rs »

Povezane vesti

Pričaju o promenama, a već je neregularno
Blic nedelja, 20. jul 2008.
Smederevci sami krivi
Večernje novosti nedelja, 20. jul 2008.

Ključne reči

Goran Bogdanović Smederevo
Add to Google

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi