Arhiva » Vesti » B92 14.10.2008

Maja Gojković osnovala stranku

Novi Sad -- Nekadašnja gradonačelnica Novog Sada Maja Gojković predala je danas dokumentaciju za registrovanje političke stranke pod nazivom Narodna partija.

B92 pre 48 dana
RTS: Maja Gojković osnovala Narodnu partiju
Ona je objasnila da je predajom neophodnih dokumenata počela procedura za upis Narodne partije u registar političkih organizacija.

Time su okončana nagađanja da li će se nekadašnja članica Srpske radikalne stranke priključiti Tomislavu Nikoliću i Aleksandru Vučiću, koji su, nakon raskola u SRS-u, takođe osnovali partiju - Srpska napredna stranka.

Preuzeto sa sajta b92.net »

Komentari

Pošaljite vaš komentar »
14.10.2008 20:30
Luka Jović (rs)
Dobro došli i bolje nas našli! Želio bih se poslije povlačenja iz neke politike 1986. u Hrvatskoj, učlaniti u Narodnu partiju, ako se njenom programu mogu priključiti stihovi iz moje pjesme u izbjeglištvu u Njemačkoj devedesetih -Povratak patrijarha-koja se nalazi i na forumu poezije novosadski. net pod Lunetov kutak gdje se pod temom ŠTO NAPISAH NAPISAH nalazi i moja kraća biografija, a stihovi koji me vode prema Vašoj partiji glase... Da se vrati država narodu
da se vrati narod u državu
da se vrati što državu jača
da se vrate protjerani oci
i izmire zavađena braća...
Sretno i pozdrav od Lune.
http://www.novosadski.net/viewforum.php?f=34&sid=b46df13dfcf72c2d65aa3f51013e90e0
15.10.2008 08:15
RADOVAN radovanovic (ba)
Eto draga Majo!
Sinoc je skupstina Vojvodine usvojila novi Statut koji je u stvari Ustav i Vojvodinu vodi u secesiju. Jel ti sada jasno da si smetala ne zato sto si radikal vec zato sto si bila brana tome. I dali su ti nagradu bas kao stoje Brisel dao Srbiji. Moze sama na sebi da primjenjuje SPP. Tako i tebe kada si izasla iz radikala nisu nigdje htjeli. Ta tvoja nova partija nema sta da kaze. Jer ti sama nemas vise sta da kazes. Ko jednom izda nikad vise nece imati vjere nicije. Nije to dijete vazno da li se to tebi desilo ili si znala sta radis. Jedino ti i Toma bili ste na celu RAdikalne stranke. Pa javno i niste mogli saradjivati. Jer je izdaja tajna.
Pošaljite vaš komentar »
Add to Google

Oglasi

Add to Google
Add to Facebook
©2008 Naslovi