Markione: Opelu bi bilo bolje s Fiatom
Auto blog nedelja, 24. maj 2009.Šef "Fijata" Serđo Markione ponovo se danas založio za spajanje italijanske kompanije sa "Opelom", pošto je u subotu pre podne uručio nemačkoj vladi prerađeni plan fuzije dveju kompanija. "Zaposleni u 'Opelu' radili bi u drugoj po veličini evropskoj auto-grupaciji, sa velikim izgledima na rast... »
Hyundai Sonata 2.0 CRDi
Auto blog nedelja, 24. maj 2009.Preuzeto sa : Blic.rs „Hjundai” je novom generacijom svojih modela sa oznakom „i” napravio proboj na evropsko tržište, koje je osetilo potrebu za kvalitetnim, izdržljivim i pouzdanim automobilima. Kada se sve nabrojano „podvuče” povoljnom cenom, onda ne čudi da su i10, i20 i i30 među... »
Pininfarina "The Golden Ferrari"
Auto blog nedelja, 24. maj 2009.Ove špijunske slike (zasluga sajta Autoblog.nl) novog Ferrari koncepta (inspirisanog klasičnim modelima iz šezdesetih godina prošlog veka ali sa prednjim delom aktuelnog Ferrarija 612) napravljene su na zatvorenoj promociji u Monaku, a budući da nema nikakvih zvaničnih informacija, pretpostavlja se... »
Arhiva » Kategorije » 24.05.2009
Arhiva » Izvori » 24.05.2009
Oglasi
©2013 Netmark d.o.o.
