Arhiva » Vesti » B92 05.07.2009
Ril siguran i na drugoj probi
Partizanov protivnik u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, Ril, savladao je Denbig Taun rezultatom 4:1 u prijateljskoj utakmici.
B92 nedelja, 5. jul 2009.
Generalnu probu pred meč sa Partizanom Ril je zakazao za 10. jul, a protivnik će biti Kolvin Bej. „Crno-beli“ su ranije najavili da će trener Slaviša Jokanović prisustvovati toj utakmici.
Inače, na zvaničnom sajtu velškog šampiona otvoreno je glasanje za navijače, a pitanje je da li će putovati u Srbiju na meč sa Partizanom. 96 (38.9%) pristalica kluba glasalo je da hoće, bez obzira na sve, isto toliko da neće, 29 (11.7%) da zavisi od rezultata u prvoj utakmici, a 26 (10.5%) u zavisnosti od cene putovanja.
Prvi susret Partizana i Rila igra se u Velsu 14. jula, revanš je nedelju dana kasnije na stadionu u Humskoj.
Objavljeno na sajtu b92.net »
Komentari na drugim sajtovima
©2012 Netmark d.o.o.


Komentari