Arhiva » Vesti » RTS 05.07.2009

Stranac povređen u pokušaju pljačke

RTS nedelja, 5. jul 2009.
RTS: Stranac povređen u pokušaju pljačke

Četvoricu slovenačkih državljana, poreklom sa Kosova, napale dve nepoznate osobe kod Šimanovaca, tražeći im novac. Halili H. povređen oštrim predmetom po vratu, prebačen je u Urgentni centar i sada nije u životnoj opasnosti.

Ministarstvo unutrašnjih poslova potvrdilo je da je jedan slovenački državljanin povređen u pokušaju pljačke kod Šimanovaca, prenosi agencija Beta.

Četvoricu slovenačkih državljana napale su dve nepoznate osobe, i povređen je Halili H. (22) poreklom sa Kosova, koji je zadobio povrede oštrim predmetom po vratu.

Kao što smo već javili, nalazi se u Urgentnom centru i nije u životnoj opasnosti.

Četvorica slovenačkih državljana poreklom sa Kosova, išli su kolima u Sloveniju kada su ih, na oko pet kilometara posle naplatne rampe Šimanovci, prilikom odmaranja, napala dvojica nepoznatih ljudi tražeći im novac.

Povređeni Halili H. suprostavio se napadačima i tom prilikom je povređen.

Nakon toga, napadači su autom pobegli u pravcu Šimanovaca, a slovenački državljani su se vratili do obližnje benzinske stanice odakle su pozvali policiju.


Objavljeno na sajtu rts.rs »


Povezane vesti

Šimanovci: Jedan povređeni u pokušaju pljačke


Večernje novosti nedelja, 5. jul 2009.

Napad na Slovence poreklom s Kosova


Mondo nedelja, 5. jul 2009.

U pokušaju pljačke jedan povređeni


B92 nedelja, 5. jul 2009.

Komentari

Komentari na drugim sajtovima


Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.