Arhiva » Vesti » Glas javnosti 06.03.2010

"Audi" posvađao LDP i SNS

Glas javnosti subota, 6. mart 2010.

BEOGRAD - Potpredsednik LDP Nebojša Ranđelović podneo je Agenciji za borbu protiv korupcije prijavu protiv poslanika SNS Božidara Delića zbog korišćenja službenog automobila u stranačke svrhe. Ranđelović je u prijavi naveo da je Delić 3. marta ove godine nezakonito koristio službeno vozilo za put u Negotin i selo Salaš, gde je učestvovao u predizbornim aktivnostima SNS, čiji je visoki funkcioner.

Božidar Delić potvrdio je za Kurir da jeste koristio službeni auto, ali da je u Negotin išao kao potpredsednik parlamenta, te da ima pravo na službena kola.

Sekretar Skupštine Veljko Odalović potvrdio je da je Deliću odobrio korišćenje automobila.

G. R.

Autor:


Objavljeno na sajtu glas-javnosti.rs »


Povezane vesti

LDP podneo prijavu protiv Delića


Danas subota, 6. mart 2010.

Komentari

06.03.2010 00:47
Sasa (rs)
Donacija kik boks klubu? Ne zvuči baš dobro u ovo doba siromaštva i propale privrede. Izgleda da SNS ipak neće vlast. A možda se sprema za vruće izbore za koje će im biti potrebni kik bokseri? Doduše kako su "Evropejci" prigrabili vlast (zakon o medijima, reizbor sudija i slične fore i fazoni) izgleda da ćemo da se vratimo na kik boksere i njima slične. A znamo da Čeda koristi vozila koja mu doniraju uspešni biznismeni, a koji ga finansiraju zato što je hrabar i bori se za pravdu. Rekao je tako, a ko da mu ne veruje onako "ubedljivom".

Komentari na drugim sajtovima


©2013 Netmark d.o.o.