Arhiva » Vesti » Alo 09.03.2010

Palma delio pare, ostali samo cveće

Srpski političari i ovog 8. marta uglavnom su obradovali svoje lepše polovine nekim simboličnim poklonom. Ipak, najviše su dobile žene zaposlene u javnim preduzećima u Jagodini, jer ih je gradonačelnik Dragan Marković Palma častio vaučerom od po 6.000 dinara.

Alo utorak, 9. mart 2010.
Alo: Palma delio pare, ostali samo cveće

Njegova supruga i snaje dobile su cveće i parfeme.

Poslanik PUPS-a Momo Čolaković kaže da je za njega Dan žena najlepši praznik i da je juče supruzi, ćerki i snaji kupio poklone po njihovoj želji.

Šef poslaničke grupe SPS-a Branko Ružić svojim dragim damama poklonio je cveće.

I SNS se potrudio da stranačkim koleginicama ulepša praznik. Zamenik predsednika naprednjaka Aleksandar Vučić kaže da su ove godine u većini njihovih opštinskih odbora dame dobile cveće, ali i čast da predsedavaju stranačkim sastancima.

Među retkima koji ne priznaju 8. mart kao dan posvećen ženama je radikal Nemanja Šarović. I poslanik DSS-a Dragan Šormaz deli to mišljenje.

- Pravi muž, momak, otac, sin ili brat treba da bude pažljiv svakog dana, a ne samo na Dan žena - smatra Šormaz.

G. S.


Objavljeno na sajtu alo.rs »


Komentari


Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.