Arhiva » Vesti » Glas javnosti 11.03.2010

Raspisana poternica za Vukom Vulevićem

Glas javnosti četvrtak, 11. mart 2010.

PODGORICA - Podgorički Viši sud naredio je raspisivanje poternica za Vukom Vulevićem (35) iz Berana optuženim da je zajedno sa Zlatkom Ajkovićem 1999. godine u Cirihu ubio Faiza Kadrića, javila je televizija Vijesti.

Vuleviću je krajem prošle godine ukinut pritvor posle čega je pušten na slobodu, a crnogorska policija sada ne može da ga pronađe.

Osumnjičen je da je 16. aprila u ciriškom kafeu "Insajder" zajedno sa Ajkovićem (37) ubio Kadrića nakon kraće rasprave sa grupom Bošnjaka sa prostora bivše Jugoslavije.

Vulević je pred policijom negirao bilo kakvu vezu sa pucnjavom u Cirihu.

On je optužen za učešće u ubistvu visokog policijskog funkcionera Slavoljuba Šćekića, šverc velike količine kokaina, a policija ga je pominjala i kao jednog od sumnjivih za učešće u ubistvu direktora i glavnog urednika lista Dan Duška Jovanovića.

Oslobođen je svih optužbi zbog nedostatka dokaza.

Autor:

Agencija Tanjug


Objavljeno na sajtu glas-javnosti.rs »


Komentari


Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.