Arhiva » Vesti » Blic 21.03.2010

Japanske zvezde kod Hajdučke česme

Muzički festival „Supernatural“, koji slavi Dan planete, održaće se 25. aprila kod Hajdučke česme na Košutnjaku, a kao zvezde ove manifestacije nastupiće japanski dram’en’bejs di-džejevi Aki i Juki.

Blic nedelja, 21. mart 2010.  |  M. Č.

Na festivalu će biti tri stejdža na kojima će se predstaviti domaće i strane muzičke zvezde. Na „Biodiesel“ bini nastupiće naš poznati disko-haus di-džej Brka, „Naked“, te Jasna Jovićević, Improv Kolektiv, koji će obradovati sve ljubitelje ritma i improvizacije. Na „Disko livadi“ nastupiće di-džej Evoks koji će nam predstaviti svoj elektro-haus muzički set. Zatim, tu je i „Dečji program“ u kome učestvuju Minja Subota, Dobrica Erić i dečiji hor „Čarolija“ koji je namenjen najmlađima.

Di-džej Aki je jedan od najboljih japanskih dram’en’bejs di-džejeva. Poznat je po kombinovanju hard stila sa laundž bitovima. Njegov kolega Juki je vodeći u „Dublab“ muzičkoj kući. Njegov stil se može definisati kao autentična kombinacija dram’en’bejsa sa džezom i soulom. Osim toga radi i kao MC za Akija.


Objavljeno na sajtu blic.rs »


Komentari

Komentari na drugim sajtovima


Naslovi.net u TOP 50 sajtova u Srbiji
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.