Arhiva » Vesti » Economy 03.09.2010

Toyota Jesenja akcija

Economy petak, 3. septembar 2010.

U saradnji sa svojim partnerima, Raiffeisen Leasing-om i DDOR-om , Toyota Srbija je pokrenula akciju baziranu na novom proizvodu: Toyota Start paket finansiranja.

U okviru akcije, potencijalnim kupcima se nudi više nego povoljno finansiranje sa minimalnim početnim ulaganjem, atraktivnim ratama i dodatnim beneficijama za kupce: Polisom kasko osiguranja za prvu godinu lizinga i poklon vaučerom za kurs bezbedne vožnje na Nacionalnoj Vozačkoj Akademiji (NAVAK). Minimalno početno ulaganje podrazumeva plaćanje samo PDV-a, dok je učešće u samoj vrednosti vozila praktično 0% .

Sa 0% učešća se mogu kupiti modeli A, B i C segmenta, Aygo, Yaris i Auris, dok je za veće modele potrebno minimalno učešće od 10% od vrednosti vozila.

Još jedna pogodnost za sve kupce Toyota vozila je produženi „Eurocare“ program pomoći na putu koji je sada u trajanju od 5 godina od trenutka kupovine vozila.

Akcija ne podrazumeva samo pogodnosti pri kupovini vozila, već i specijalne cene dodatne opreme do kraja novembra 2010.

Pored ovoga, u ponudi je i ograničena količina Yarisa 1.0 Terra+ sa dodatnih 1000€ popusta i cenom od 9990€. (Economy.rs, 2. septembar 2010)


Objavljeno na sajtu economy.rs »


Povezane vesti

Toyota jesenja akcija!


Vrele gume petak, 3. septembar 2010.

Toyotina jesenja akcija


Auto blog petak, 3. septembar 2010.

Ključne reči

Osiguranje Lizing Toyota

Komentari


Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.