Arhiva » Vesti » Blic sport 03.02.2012

Brković: U derbiju tražimo prvu pobedu u 2012. godini

Trener rukometnog kluba Partizan Aleksandar Brković izjavio je uoči večitog derbija da je optimista i da će njegov tim ići na pobedu.

Blic sport petak, 3. februar 2012.  |  Tanjug

"Bez obzira na stanje na tabeli, derbi je utakmica specifičnog karaktera, ne obaziremo se na informacije koje dolaze iz drugog tabora i optimista sam i želimo da zabeležimo prvu pobedu u 2012 godini", rekao je Brković.

Brković je dodao da očekuje bolju igru njegovog tima, posebno u odbrani, u odnosu na prethodnu utakmicu u Lazarevcu, kao i da njegov tim u nastavku očekuje zgusnut raspored, zbog obaveza u Ligi šampiona.

Oprezan pred predstojeci duel je i reprezentativac Srbije i član "crno belih" Miloš Kostadinović.

"Derbi nosi posebnu draž. Znamo da je Zvezda ostala bez svih pojačanja, ali derbi je derbi. Moramo da popravimo igru i pozvao bih sve navijače da dođu u što većem broju", rekao je Kostadinović.

Prema rečima generalnog sekretara Predraga Juškovića, ne očekuje se dolazak većeg broja navijača na derbi.

"Imamo informacije da će doći 200 navijaca Crvene zvezde. Pretpostavljam da će pored ljubitelja rukometa, utakmici prisustvovati i grupa navijača 'zabranjeni', koji su nas bodrili u Lazarevcu", rekao je Jušković.

Utakmica 18. kola nacionalnog prvenstva Srbije u rukometu Partizan - Zvezda igra se u subotu od 18 časova na Banjici.

Povezane vesti:

Brković: Partizan je zasluženo pobedio ; Butulija: Svi su znali ko će suditi ovaj meč Brković: Derbi protiv Zvezde shvatamo kao finale plej-ofa Zvezda i Partizan obećali vrhunski rukomet u derbiju


Objavljeno na sajtu sport.blic.rs »


Povezane vesti

Crno-beli: ''Jeste Zvezda slabija, ali - derbi je derbi''


Sportske.net petak, 3. februar 2012.

Brković optimista uoči derbija


B92 petak, 3. februar 2012.

Rukomet: Partizan hoće pobedu u derbiju


Večernje novosti petak, 3. februar 2012.

Komentari


Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.