Arhiva » Vesti » Kurir 09.02.2012

Učenik pretukao profesorku pred celom školom

Učenik petog razreda pred celom školom pretukao razrednu

Kurir četvrtak, 9. februar 2012.  |  E.P.K.

VARAŽDIN – Učenik petog razreda u Varaždinskoj Drugoj Osnovnoj školi napao je svoju razrednu i nekoliko puta udario je nogom po telu.

Učenik se kako navodi hrvatski portal Index.hr, koji se poziva na pisanje sajta “ evaraždin” sačekao razrednu na hodniku udario je nogom u stomak.

Profesorka je od siline udarca pala na pod, a dvanaestogodišnjak ju je dok je ležala još jednom udario nogom ispričali su anomnimni svedoci.

Napadu na profesorku prisustvovali su drugi učenici koji kako piše portal evaraždin premlaćivanje posmatrali ćutke, a profesorki je pokuašala da pomogne veroučiteljka koja je odustala od pomoći kada je dečak počeo i njoj da preti.

Direktor škole Ernest Habek potvrdio je da je došlo do incidenta između učenika i učiteljice i istakao da je reč o ozbiljnom, ali ne i dramatičnom incidentu.

Za slučaj se zainteresovao Centar za socijalni rad i policija.


Objavljeno na sajtu kurir-info.rs »


Komentari

Komentari na drugim sajtovima


Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.