Arhiva » Vesti » Moto.rs 09.02.2012

Nissan Leaf u saradnji sa Europcar-om od sada dostupan za rentiranje u Parizu i Londonu

Moto.rs četvrtak, 9. februar 2012.

Nissan i Europcar su udružili snage sa Europcar-om tako da će flota potpuno električnih Leaf hečbek modela biti dostupna kao automobili za iznajmljivanje u dva evropska grada sa najvećim gužvama, Parizu i Londonu. Počevši od ovog meseca, vozila će biti dostupna za kratke vožnje koje će karakterisati nulte emisije štetnih gasova.

Postoje dva specifična razloga zašto smo udružili snage sa Europcar na predstavljanju Nissan Leaf modela na tržištu kratkoročnog iznajmljivanja vozila, navodi Guillaume Cartier, potpredsednik prodaje pri Nissan International SA. Prvi razlog je očigledan – odsustvom emisije štetnih gasova i odličnim iskustvom vožnje, Nissan Leaf je savršeno vozilo za vožnju po gradu.

Drugi razlog je što vozači još uvek nisu sigurni da li električni automobili su odgovarajući za njihove potrebe. Rentiranjem Nissan Leaf modela, oni će ih koristiti u realnim uslovima i izgraditi poverenje u odnosu na ove automobile.

foto © Nissan


Objavljeno na sajtu moto.rs »


Ključne reči

London Nissan

Komentari


Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.