Arhiva » Vesti » RTV 09.02.2012
Smrzla se žena u Padini
PADINA - U Srbiji je do sada 13 osoba umrlo od smrzavanja, i to je najnoviji tragični bilans talasa hladnoće i snežnih padavina koje su zahvatile zemlju, izjavio je danas Tanjugu načelnik Sektora za vanredne situacije MUP-a Srbije Predrag Marić.
RTV četvrtak, 9. februar 2012. | Tanjug
U selu Padina kod Kovačice je pronađena mrtva starija žena koja se, prema rečima lekara, smrzla, precizirao je Tanjugu Goran Nikolić iz Sektora za vanredne situacije i dodao da je ta žena pronađena 7. februara uveče, ali da je prijavljena tek juče, kada je i policija obavila uviđaj.
Nikolić je podsetio da je i jedna žena poginula 7. februara u Paunovoj ulici 59 na Banjici u Beogradu, kada je sa krova pala veća količina snega i leda i usmrtila je na licu mesta.
Objavljeno na sajtu rtv.rs »
Povezane vesti
Najhladniji dan u Srbiji: Počela isključenja struje, 15. žrtva hladnoće! (VIDEO)
S media četvrtak, 9. februar 2012.
Komentari na drugim sajtovima
©2012 Netmark d.o.o.
Komentari