Arhiva » Vesti » Blic 10.02.2012

Hale Beri se seli u Francusku jer strahuje za svoj život

Holivudska glumica Hale Beri zatražila je od suda dozvolu da se sa svojom ćerkom Nalom preseli u Francusku jer strahuje za njen i svoj život. Naime, čovek koji je uhodio zvezdu nedavno je pušten na slobodu pa se ona plaši da bi ponovo mogao da je maltretira.

Blic petak, 10. februar 2012.  |  I. H.

Ričard Franko, koji je osuđen na 386 dana zatvora zbog toga što je uhodio Hale Beri, pušten je na slobodu. Njegova kazna je prepolovljena zbog dobrog vladanja, ali će u narednih pet godina biti na uslovnoj slobodi, a deset godina će morati da poštuje zabranu prilaska glumici i njenoj porodici.

Ipak, Hale se plaši da bi uhoditelj ponovo mogao da joj naudi. "On je narušio moj osnovni osećaj sigurnosti. Mnogo sam uplašena i bojim se šta bi mogao da uradi mojoj porodici i meni", navela je ona kada je podizala žalbu protiv Franka.

Glumica je dodatno uznemirena zbog činjenice da je još jedan čovek koji ju je pratio i pretio joj da će je ubiti pobegao iz mentalne ustanove. Izvesni Robert Hoskins, koji je osim Hale jedno vreme uhodio i Madonu, 1996. godine je osuđen na deset godina zatvora, nakon čega je prebačen u bolnicu.

Sudija će sada morati da ispita da li su razlozi koje je Hale Beri navela dovoljni da bi ona dobila dozvolu za preseljenje u Francusku. Otežavajuća okolnost je što bi tako Nala bila daleko od svog oca Gabrijela Obrija.


Objavljeno na sajtu blic.rs »


Povezane vesti

Hali Beri strahuje za život, seli se u Francusku


S media petak, 10. februar 2012.

Ključne reči

Hale Beri Hali Beri

Komentari

Komentari na drugim sajtovima


Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2012 Netmark d.o.o.