Opel Srbija pokreće svoj magazin
Auto portal utorak, 21. februar 2012.Opel Srbija zvanično kreće sa novim informacionim aktivnostima sve u cilju boljeg, bržeg i zanimljivijeg izveštavanja i kvalitetnijeg odnosa sa kupcima, ljubiteljima i vozačima Opela. Pored kvalitetnog internet servisa koji smo do sada nudili i na koje su navikli svi poštovaoci Opel automobila,... »
Novi Mazdin sistem kočenja (SCBS) primenjen kod modela CX-5
Auto portal utorak, 21. februar 2012.Mazda Motor Corporation razvila je naprednu bezbednosnu tehnologiju sa nazivom Smart City Brake Support (SCBS). SCBS je sistem prinudnog kočenja koji pomaže vozaču da izbegne sudar u uslovima gradske vožnje pri malim brzinama ili u usporenom saobraćaju. SCBS sistem će na evropskom tržištu biti deo... »
Multivan postaje Mousse T kombi
Auto portal utorak, 21. februar 2012.Nije nikakva tajna da zvezde vole da putuju u Multivan Business-u, u luksuznom vozilu za prevoz ljudi iz Volkswagen Privrednih vozila. Sada internacionalno poznat muzički producent Mousse T, čiji hitovi su osvojili čartove u mnogim zemljama, postao je pravi PR ovog vozila. Kada se muzičari i... »
Horor na autoputu - krvavi obračun navijača Zvezde i Partizana
Auto portal utorak, 21. februar 2012.Navijači Crvene zvezde i Partizana krvavo su se obračunali na autoputu Beograd - Niš kod Jagodine u noći između nedelje i ponedeljka, nekoliko časova posle finalne utakmice košarkaškog kupa. Zbog ovog nezapamćenog okršaja, koji je podsećao na scene iz "Pobesnelog Maksa", autoput je bio potpuno... »
Arhiva » Kategorije » 21.02.2012
Arhiva » Izvori » 21.02.2012
Oglasi
©2013 Netmark d.o.o.



