Arhiva » Vesti » Dnevnik 26.03.2012

PRVA JUŽNOBANATSKA LIGA: Odluka u finišu

Sloga (P) – Radnički (B) 1:0 (0:0). – Strelac Stojanovski u 83. minutu

Dnevnik ponedeljak, 26. mart 2012.

PLANDIŠTE: Mesno igralište, gledalaca 300, sudija: Drača (Pančevo). Strelac: Stojanovski u 83. minutu. Žuti kartoni: Vukomanović, Stojanovski, Bekić (Sloga), a Stojanović, Vujasinović (Radnički B).

SLOGA: Bogoš 7, Janković 7, Balać 7, Petrovski 6 (Radović 7), Angelovski 7, Trengovski 7, Stanojlović 6 (N. Stefanovski 7), Stojanovski 8, Čabilovski, S. Stefanovski 7, Vukomanović 6 (Bekić 7).

RADNIČKI (B): Simić 7, Stojanović 6, Ilkić 6, Belčević 7, Dobrić 7, Vujasinović 7, Rajkov 7, Milovanov 6, Babin 6, Kolevski 7, Pavlović 7.

U uzbudljivoj utakmici odluka je pala u finišu susreta, kada je Milan Stojanovski u 83. minutu izveo slobodan udarac sa 20 metara, loptu je poslao preko živog zida pod prečku i doneo veliku radost domaćinu.

BAK – Borac 3:0 (3:0)

BELA CRKVA: Stadion BAK–a, gledalaca 250, sudija: Jovanović (Vršac). Strelci: Živković u 6. Stajkovac u 35. i Juga u 45. minutu (iz penala). Žuti kartoni: Stajkovac, Andrejić (BAK), a Jovanovski, Pavlović (Borac).

BAK: Stefanović 7, Juga 7, Nedić 7, Šupić 7, Radulov 7, Kantarević 7 (Jovičin 7), Marila 7 (Stojanov 7), Georgijevski 7, Stajkovac 8, Anđelić 8, Živković 7 (Marković 7).

BORAC: Antanasijević 6, V. Milovac 5, Carević 6, Jovanovski 5, Zekanović 7, M. Milovac 6 (Mirkov 5), Pavlović 5, Bojković 5, Milankov 6, Rošulj 6, Ćirić 5 (Novaković).

Furiozan je bio početak utakmice.U 6. minutu iskosa sa desne strane Živković je iznenadio gostujuću odbranu. U 35.minutu posle dosta propuštenih šansi, dupli pas je iskoristio Stajkovac i uvećao prednost.A u poslednjm minutu prvog poluvremena Juga bio precizan sa bele tačke. Bilo je prilika i u nastavku, ali rezultat se nije menjao.

SEFKERIN: Tempo – Vršac junajted (Vršac) 0:0, DEBELjAČA: Spartak – Slavija (Kovačica) 3:2, ULjMA: Partizan – Mladost (Omoljica) 1:1, KOVIN: Radnički – Polet (Izbište) 5:0, BANATSKO NOVO SELO: Sloga – Jugoslavija (Jabuka) 1:1, BELA CRKVA: BAK – Borac (Sakule) 3:0, PLANDIŠTE: Sloga – Radnički (Baranda) 1:0, GAJ: Partizan – Vulturul (Grebenac) 0:1.

1. Rad. (K) 17 12 4 1 51:14 40

2. Borac 17 10 2 5 34:16 32

3. Rad. (B) 17 8 4 5 33:17 28

4. Vršac j. 17 8 4 5 19:12 28

5. Jugoslav. 17 7 6 4 28:27 27

6. Vulturul 17 8 2 7 23:17 26

7. Slavija 17 7 4 6 24:28 25

8. Mladost 17 7 3 7 32:31 24