Arhiva » Vesti » Kurir 11.04.2012

Terzić odredio odbojkašice za gran pri

Prvog vikenda od 8. do 10. juna obojkašice Srbije igraće u Lođu sa domaćinom Poljskom, Italijom i Brazilom

Kurir sreda, 11. april 2012.

BEOGRAD - Selektor ženske odbojkaške reprezentacije Srbije Zoran Terzić odredio je danas 20 igračica za ovogodišnji gran pri, takmičenje koje će se održati uoči Olimpijskih igara u Londonu.

Prvog vikenda od 8. do 10. juna obojkašice Srbije igraće u Lođu sa domaćinom Poljskom, Italijom i Brazilom. Drugog vikenda od 15. do 17. juna u Beogradu Srbija će igrati sa Kubom, Turskom i Argentinom, a trećeg vikenda u Bangkoku sa Tajlandom, SAD i Argentinom.

Finalni turnir igraće se od 27. do 1. jula u Ningbu, a učestvovaće domaćin Kina i pet najuspešnijih reprezentacija.

Na spisku se nalaze:tehničari: Maja Ognjenović, Ana Antonijević, Bojana Živkovićkorektori: Jovana Brakočević, Sanja Starović, Ana Bjelicalibera: Suzana Ćebić, Silvija Popovićblokeri: Nataša Krsmanović, Milena Rašić, Nada Ninković, Stefana Veljković, Jovana Stevanovićprimači: Jelena Nikolić, Brižitka Molnar, Jovana Vešović, Tijana Malešević, Ivana Đerisilo, Ana Lazarević i Jelena Blagojević.


Objavljeno na sajtu kurir-info.rs »


Povezane vesti

Terzić vratio Đerisilo i odredio igračice za Gran pri


Vesti online sreda, 11. april 2012.

Đerisilo u timu za Gran Pri


B92 sreda, 11. april 2012.

Terzić saopštio širi spisak za Gran pri 2012.


Dnevnik sreda, 11. april 2012.

Terzić saopštio spisak


RTS sreda, 11. april 2012.

Terzić popustio: Đerisilo u reprezentaciji


S media sreda, 11. april 2012.

ODBOJKA: Terzić odredio tim za Gran pri


Mondo sreda, 11. april 2012.

Komentari

Komentari na drugim sajtovima


©2013 Netmark d.o.o.