Arhiva » Vesti » Dnevnik 02.07.2012

Sedam osoba poginulo u saobraćajki kod Pančeva

Sedam osoba je poginulo u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila iza ponoći na magistralnom putu u nivou naseljenih mesta Vladimirovci - Banatsko Novo Selo, potvrdio je Tanjugu načelnik Policijske uprave Pančeva Zvezdan Radojković.

Dnevnik ponedeljak, 2. jul 2012.

Radojković je kazao da se nesreća dogodila tako što se vozilo u kome je bilo čak sedam putnika u punoj brzini "zakucalo" u teretno vozilo koje je bilo parkirano na desnoj strani kolovozne trake.

Reč je o muškarcima različite starosne dobi i romske nacionalnosti, kazao je Radojković dodavši da su neki od njih do sada identifikovani.

Policija utvrđuje kako je došlo do ovog tragičnog saobraćajnog udesa koji je odneo sedam života, kao i da li je teretno vozilo bilo propisno parkirano.


Objavljeno na sajtu dnevnik.rs »


Povezane vesti

Sedam mladića poginulo kod Pančeva


B92 ponedeljak, 2. jul 2012.

Na putu Pančevo - Alibunar 7 poginulih


Akter ponedeljak, 2. jul 2012.

Smrt sedmorice braće u „kadetu“


Večernje novosti ponedeljak, 2. jul 2012.

Komentari


©2013 Netmark d.o.o.