Arhiva » Vesti » Večernje novosti 24.07.2012

Beograd: Jedan poginuo, troje povređeno

Teška saobraćajna nesreća kod Surčina, kod skretanja za aerodrom, u direktnom sudaru poginuo Nikola Č. (24). Troje povređenih zbrinuto u Urgentnom centru

Večernje novosti utorak, 24. jul 2012.  |  N. N. K.

MLADIĆ Nikola Č. (24) poginuo je u utorak rano ujutru kada se vozilo kojim je upravljao direktno sudarilo sa automobilom na auto-putu Beograd - Zagreb, kod skretanja za aerodrom "Nikola Tesla". U udesu kod Surčina još tri osobe su povređene i one su zbrinute u Urgentnom centru, a među njima je i bračni par A. B. i Z. B. iz Tuzle.

Kako smo saznali, teška saobraćajna nesreća se dogodila oko 4.50 kod isključenja za aerodrom. "Ford" kojim je upravljao Nikola Č. prešao je u krivini na levu stranu kolovoza i direktno se sudario sa "hondom" koja je išla iz drugog pravca. Nezvanično se moglo čuti da su se putnici iz vozila koje je izazvalo udes konzumirali alkohol.

Hitna pomoć brzo je stigla na mesto udesa, ali su, nažalost, lekari samo mogli da konstatuju smrt Nikole Č. U "fordu" povređen je i momak starosti 25 godina koji je sa povredama glave i potresom mozga prevezen u Urgentni centar.

Prema rečima doktorke Nade Macure, portparola Hitne pomoći, žena starosti oko 55 godina je sa težom traumom prevezena na Odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, dok je njen suprug zadobio kontuzije glave i grudnog koša.

JOŠ JEDAN UDES

SAT kasnije, oko 5.45 prijavljen je udes na auto-putu kod Sava centra. Sudarila su se dva putnička vozila, a povređen je jedan od vozača. On je kolima Hitne pomoći prevezen u Urgentni centar sa povredom glave.


Objavljeno na sajtu novosti.rs »


Povezane vesti

Poginuo u čeonom sudaru


Dnevnik utorak, 24. jul 2012.

Mladić poginuo u udesu u Beogradu


Radio 021 utorak, 24. jul 2012.

Teška nesreća kod Surčina


Vesti online utorak, 24. jul 2012.

Mladić poginuo, a troje povređeno u direktnom sudaru


Glas javnosti utorak, 24. jul 2012.

Komentari

Komentari na drugim sajtovima


©2013 Netmark d.o.o.