Arhiva » Vesti » Dnevnik 02.10.2012

OPŠTINSKE LIGE VOJVODINE: Inđija – Stara Pazova, Šid, Ruma-Irig, Prvi razred

Čortanovčani predvode kolonu, u Šidu Gibarčani, u Rumi Dobrinčani bez golmana...

Dnevnik utorak, 2. oktobar 2012.

INĐIJA – STARA PAZOVA

Pobeda za jubilej

Polet - Fruškogorac 3:1 (2:1)

NOVI KARLOVCI: Igralište Poleta, gledalaca 200, sudija Rosić (Inđija).Strelci: Siridžanski u 28.i Todorović u 42.i 85. za Polet, N. Filipović u 33. minutu za Fruškogorac. Žuti karton: Đalić (Polet).

POLET: Pašić 8, M. Vuković 8, Mihić 7, Đalić 8, Kukolj 7, Marković 8, D. Vuković 8 (Starac 7), Siridžanski 7, Todorović 9 (Banjeglav 7), Bajić 7, Bozoljac 7 (Popović ).

FRUŠKOGORAC: Vučić 7, Pejić 7, Livaja 7, S. Petković 7, Čortan 7, D. Filipović 7, Šuša 8, Savić 7, Obradović 7, Ivančević 7 (Lilić ), N. Filipović 7 (Dobić).

Polet je 85 godina postojanja proslavio pobedom.Goste je načeo Siridžanski. Posle kornera, Vučića je savladao petom. Izjednačio je N. Filipović posle dobre kontre. Iskusni Todorović je doneo pobedu svom timu. Prvo je šutirao s 16 metara, potom u nastavku bio je strelac sa desetak metara.

B. Rađenović

ČORTANOVCI: Čortanovci-Borac (J) 2:0, MARADIK:Sloga-Jedinstvo (SP) 2 3:4, NOVI KARLOVCI: Polet-Fruškogorac 3:1, SURDUK: Borac-Radnički (NP) 2 (odloženo).

Fruškogorac - Sinđelić 1:3 (0:1)

KUKUJEVCI: Igralište Fruškogorca, gledalaca 200, sudija Stanivuković (Erdevik).Strelci: S. Vukšić u 90. za Fruškogorac, V. Miletić u 4. i 85. i Miloš Savić u 75. minutzu za Sinđelić. Žuti kartoni: S. Vukšić, Trgić, Ilibašić (Fruškogorac), Drenovac, Georedini, Damjanović, Vudrak (Sinđelić).

FRUŠKOGORAC: Bogunović 6, V. Vajagić 7, Ilibašić 6 (Amanović 5), Lekić 7, Adamović 6, V. Martić 5, Matijević 5 (Radivojšić 5), R. Vukšić 6, Jovanović 5 (S. Martić 5), Trgić 6, Vojnović 6.

SINĐELIĆ: Jakšić 7, Miloš Savić 7, Stojanović 7, Kovačević 7, Geordini 7, Vudak 7, Damjanović 7 (Šarac 6), Marić 7 (Stojaković 6), Drenovac 7, Mladen Savić 8 (Gubić 6), V.Miletić 8.

Gibarčani su pokazali, da su najbolji, tim u ligi. U derbiju kola pobedili su rivala, koji je takođe pokušavao da dođe na tron.

R. Grkovac

KUKUJEVCI: Fruškogorac - Sinđelić 1:3, BATROVCI: Omladinac - OFK Bačinci 0:6, BIKIĆ DO: OFK Bikić - Jedinstvo (M) 6:0, SOT: Bratstvo - OFK Bingula 3:5, MOLOVIN: Omladinac - Borac 2:1, JAMENA: Graničar-Jedinstvo (Lj) odloženo, ŠID: Jednota - Sremac 3:2.

Fruška gora - Sremac (D) 6:0 (3:0)

RUMA: Igralište Fruške gore, gledalaca 150, sudija Kavgić (Ruma). Strelci: Jović u 11. i 17, Cvetićanin u 31. i 61, Lazić u 78. i Trnić u 80. minutu (iz penala). Žuti kartoni: A. Radovac, Solarević (Sremac).

FRUŠKA GORA: Gojković-, Božić 6, Đapić 6, Gradić 6, Jović 7, Grubješić 6 (Lazić 6), Cvetićanin 7, Trnić 6, Anđelić 6 (Damnjanović ), Radić 6, Janjić 7 (Bomeštar 6).

SREMAC: M. Radovac-, Solarević 5, M. Dupor 5, V. Dupor 5, Đ.Čestić 5, Ž. Radojev 5, A. Radovac 5, R.Ašćerić 5, Vilotić 5, Gagić 5, A.Radojev 5.

Gosti iz Dobrinaca doputovali sa jedanaest igrača. A, kada im se povredio golman u 6. minutu na gol je stao Ž. Radojev. On nije mogao sprečiti ubedljiv poraz. Obućari su igrali rutinski.

MALI RADINCI: Fruškogorac-Sloga (V) 2:2, KRALjEVCI: OFK Kraljevci-PSK Putinci 0:1, BUĐANOVCI: Mladost-Krušedol 1:0, ŽARKOVAC: Napredak-Borac (K) 1:2, RUMA: Fruška gora-Sremac (D) 6:0.