PL: Totenhem prestigao Arsenal, Siti sve dalje od titule, Liverpul demolirao Aston Vilu

Večernje novosti 14.02.2016  |  Novosti online

Lester je vodio na poluvremenu, ali je crveni karton Simpsona i te kako uticao na igru, pa je Arsenal do kraja meča napravio preokret - 2:1. Ekipa Jirgena Klopa sa 6:0 slavila na gostovanju

Derbi za titulu, kako su ga nazvali engleski mediji, je pripao Arsenalu i to u pravom trileru. Viđena je zaista spektakularna utakmica na “Emiratima”, od sudijskih grešaka, gluposti defanizivaca, bravura golmana, ali i pojave heroja... Da krenemo od početka, izgledalo je da će prvo poluvreme biti završeno bez golova, ali je u završnici prvog poluvremena Vardi “izvukao” penal posle duela sa Monrealom. Pošto je Rijad Marez odlučio