Serija a: Roma slavila u meču sa dva preokreta, Toti strelac, Napoli čuva drugo mesto

Večernje novosti 03.05.2016  |  Beta/Novosti online

"Vučica" u gostima savladala Đenovu sa 3:2, a velike zasluge za to ima legendarni kapiten. Napoli na svom terenu pobedio Atalantu sa 2:1

Fudbaleri Rome pobedili su danas posle preokreta Đenovu u gostima sa 3:2, a rimskoj ekipi ponovo je pomogao Frančesko Toti golom u završnici meča. Roma je povela već u šestom minutu golom Mohameda Salaha, a Đenova je izjednačila sedam minuta kasnije golom Panajotisa Takcidisa. Domaći tim je preokrenuo rezultat u 65. minutu golom Leonarda Pavoletija. Roma je onda napravila preokret pomoću rezervnih igrača Totija i Edina Džeka. Prvo je Toti u 77.