Ispisana istorija: Prva pobeda Bačke u Superligi, Nišlijama završnica za infarkt

Sportal blic 27.08.2016  |  Beta

Fudbaleri Bačke ostvarili su prvu pobedu u Superligi, pošto su u Novom Sadu u sedmom kolu pobedili Borac s 1:0. Jedini gol postigao je Luka Luković u 14. minutu.

Bačka posle sedam utakmica zauzima poslednje, 16. mesto sa četiri boda, dok Borac ima jedan više i zauzima 15. mesto. Foto: N. Mihajlović / RAS Srbija Radnički je u Nišu s 2:0 pobedio Mladost iz Lučana, a golovi su postignuti u samom finišu utakmice. Prvo je Saša Stojanović u 90. minutu doveo Radnički do prednosti, da bi konačan rezultat u poslednjim sekundama utakmice postavio Miloš Petrović. U Ivanjici Javor i Čukarički odigrali su bez golova.