Posle poraza od Katara: Muslin: Bolja igra nego rezultat, ima igrača za budućnost

Sportal blic 29.09.2016  |  B. O.

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Slavoljub Muslin video je i dobre strane u porazu od Katara sa 3:0 (3:0) u prijateljskoj utakmici.

Foto: FSS / Promo Slavoljub Muslin Selekcija sastavljena od igrača iz Superlige nije se proslavila u Dohi, iako je u drugom delu ostavila bolji utisak. Ipak, 3:0 iz prvog poluvremena bilo je nedostižno. - Mislim da je sve bolje izgledalo nego što to rezultat govori. Naivno i nesrećno smo primili golove, do 20. minuta smo igrali dobro, ali su momci pali posle tog prvog gola. U drugom poluvremenu je usledila dobra reakcija, momci su bili bolji,