Bobi odlično iskoristio malu minutažu, povreda Jokića brine trenera Denvera /video/

Sportal blic 03.12.2016  |  Nebojša Todorović

Dva od tri naša košarkaša bila su minule noći na NBA parketima. Pored fantastičnog Nemanje Bjelice, šansu je konačno dobio i Boban Marjanović u ubedljivoj pobedi Detroita na Atlantom sa 121:85, dok je Nikola Jokić propustio poraz Denvera od Hjustona (110:128) zbog povrede prsta.

Foto: Tanjug/AP Boban Marjanović Konačno je Bobi dobio priliku od trenera Pistonsa Stena van Gandija, istina, u poslednja tri minuta, kada je njegova ekipa već rešila pitanje pobednika. Ipak, našem gorostasu to nije smetalo da što bolje iskoristi šansu - za nešto više od tri minuta dao je tri poena (jedan pogodak iz igre, slobodna bacanja 1/2) i imao je dva skoka, po jedan pod oba obruča. I bio je sjajno dočekan od strane protivničkih