Pl: Čelsi siguran, sudije pomogle Arsenalu, Tadić strelac u ubedljivom trijumfu Sautemptona

Večernje novosti 22.01.2017  |  Novosti online

Domaći tim prekinuo seriju loših rezultata u šampionatu i savladao aktuelnog šampiona Lester sa 3:0. Šou na meču Arsenala i Barnlija, u glavnoj ulozi sudija Mos

Prva pobeda Sautemptona u Premijer ligi u 2017. godini. Posle četiri poraza u domaćem šampionatu pred svojim navijačima su savladali Lester sa 3:0. Domaći tim je u vođstvo doveo Vord-Praus u 26. minutu preciznim udarcem sa ivice šesnasterca.Prednost je u 39. minutu udvostručio Rodrigez. Velika gužva se stvorila u šesnaestercu posle ubačene lopte, a Rodrigez je sve to pratio i matirao Šmajhela. Konačan rezultat je u 85. minutu postavio Dušan