Šou u ligi šampiona: Dva meča i 14 golova! Sitijevo čudo protiv ludog Monaka, raduje se i Atletiko!

Sportal blic 22.02.2017  |  Željko Vujičić

Na dva meča u osmini finala Lige šampiona ovog utorka viđeno je čak 14 golova: Mančester siti - Monako 5:3, Bajer - Atletiko Madrid 2:4! Kakvo veče...

Foto: NIGEL RODDIS / EPA; Serhio Aguero "TIGAR" DŽABA GRIZAO, MANČESTER JE SIT Kakav preokret na Etihadu! Za manje od 20 minuta "građani" su postigli tri gola i upisali pobedu koja im se dotad, a posebno u prvom poluvremenu, činila nemogućom misijom. I bila bi, verovatno, da je Falkao u 50. minutu realizovao penal i tada ispisao rezultat 3:1. Ovako, pukla je osmica, ali u korist tima Pepa Gvardiole - 5:3! Foto: NIGEL RODDIS, oddis / EPA; Radamel