Derbi bez pobednika: Milner blistao protiv bivšeg kluba, Aguero doneo bod Sitiju /foto/

Sportal blic 19.03.2017  |  B. O.

Mančester siti i Liverpul odigrali su 1:1 u derbiju 29. kola Premijer lige. Zahvaljujući majstorijama golmana i promašajima igrača ovaj meč nije završen goleadom.

Foto: Tanjug/AP Naš reprezentativac Aleksandar Kolarov pratio je derbi sa klupe za rezerve. Najbolju gol šansu u prvom poluvremenu, i to fudbalera Sitija Rahima Sterlinga osujetio je vezista, Džejms Milner. Raheem Sterling miss or amazing James Milner tackle? pic.twitter.com/J5mGNEYkSp— 101 Great Goals (@101greatgoals) March 19, 2017 U 38. minutu voditelji su već povikali: "Gooool", ali je engleski reprezentativac fantastičnim uklizavanjem sa