Neverovatno: Video tehnologija greši više od sudija, Australija dala gol posle igranja rukom, Nemačka slavila (video)

Sportski žurnal 19.06.2017

Ni sudija Gajger iz SAD nije bio ništa bolji od onih za malim ekranom, minutu posle drugog gola Australije sa pet metara nije video penal za Kengure

Nemačka je na Kupu Konfederacija u Rusiji savladala Australiju 3:2 (2:1). Strelci na stadionu u Sočiju bilu su Štindl u 5. Draksler u 44. (penal) i Gorecka u 48. minutu za Pancere, a Rogić u 41. i Jurić u 56. za Kengure. Najviše pažnje opet su skrenule sudije za monitorima, samo ovaj put nisu poništile gol kao na prethodnim mečevima, priznale su neregularan posle igranja Jurića rukom u 56. minutu. Ništa bolji nije bio ni sudija na terenu,