Premijer liga: Liverpul izgubio dva boda u poslednjem minutu, Votford iz ofsajda do remija

Vesti online 12.08.2017  |  Vestionline

U prvom meču 1. kola Premijer lige viđeno je sedam golova, a u drugom jedan manje pošto su Votford i Liverpul u ludom meču podelili bodove odigravši 3:3 (2:1).

Domaći su već na startu poveli preko Okake i to posle kornera koji su gosti jako slabo branili, a nešto slično se desilo i na kraju kada je Votford uspeo da dođe do izjednačenja. U međuvremenu Liverpul je izjednačio preko Manea iz prvog udarca na gol, ali je konfuziju u odbrani “crvenih” samo tri minuta kasnije iskoristio Dukure i vratio prednost Votfordu. Gosti su daleko bolje ušli u drugo poluvreme i za samo dva minuta napravili su potpuni