Liga šampiona: Tošić pogodio svoju mrežu, Ronaldo pretekao Mesija, Siti se igrao u Holandiji

Sportal blic 14.09.2017  |  Miloš Rangelov

Nova sezona Lige šampiona obećava! U utakmicama drugog dana prvog kola elitnog takmičenja u centru pažnje bio je Kristijano Ronaldo, Duško Tošić je pogodio svoju mrežu protiv Porta (Bešiktaš slavio 3:1), dok je Mančester siti demolirao Fejenord u gostima (4:0).

Foto: Tanjug/AP GRUPA E: Liverpul se odmah sapleo Pred meč Maribora i Spartaka u Sloveniji došlo je do velike tuče navijača domaće ekipe i policije. Baklje su letele svuda, a Rusi su incidente pratili sa strane. U prvih 45 minuta ove utakmice nije bilo golova. U drugom poluvremenu, gostima je prednost doneo Samedov u 60. minutu - 0:1. Maribor se nije predao do kraja, a u 85. minutu Mesanović je ekipi iz "Ljudskog vrta" doneo bod - 1:1. Foto: