Partizanu u Bernu 1:1 protiv Jang Bojsa

RTV 14.09.2017  |  FoNet, Tanjug

BERN - U prvom kolu B grupe Lige Evrope fudbaleri Partizana igrali su večeras u Bernu protiv Jang bojsa nerešeno 1:1 (1:1), a za uspešan start prvaka Srbije najzaslužniji je bio golman Vladimir Stojković, koji je u nekoliko navrata sprečio domaće fudbalere da postignu pogodak iz stopostotnih šansi.

Partizan je odlično počeo utakmicu, jer je poveo golom Marka Jankovića u 11. minutu, ali je posle toga potpuno stao i prepustio incijativu protivniku. Lider u šampionatu Švajcarske to je iskoristio već u 15. minutu, kada je Fasnaht posle "karambola" u šesnaestercu crno-belih uspeo da izjednači. Taj gol kao da je paralisao fudbalere Patizana, koji su na trenutke delovalo potpuno pogubljeno na terenu. Domaćini su napadali u talasima i ređali