Povezane vesti

Jeremić: Treba nam Moravski koridor, a ne koridor Velike Albanije

Jeremić: Treba nam Moravski koridor, a ne koridor Velike Albanije

Južne vesti 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić rekao je da želi da spoji Niš sa Užicem, a ne sa Tiranom i upitao okupljene ispred niškog Narodnog pozorišta “da li treba da spojimo Niš sa Tiranom, pa da nam svakog vikenda dolaze i kupuju stanove i kuće”… »
Nije bilo mesta u sali, Jeremić pristalice poveo u šetnju

Nije bilo mesta u sali, Jeremić pristalice poveo u šetnju

N1 Info 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić pozvao je svoje pristalice da prošetaju Nišom, zbog toga što nisu svi uspeli da stanu u Narodno pozorište, saopštio je Jeremićev tim. Kako se navodi, Jeremić je zbog velikog interesovanja ljudi koji nisu mogli da… »
Jeremić u Nišu izveo narod iz sale i poveo u šetnju za slobodu: Vučić ima Merkelovu, a ja Nišlije

Jeremić u Nišu izveo narod iz sale i poveo u šetnju za slobodu: Vučić ima Merkelovu, a ja Nišlije

Blic 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić iz sale Narodnog pozorišta u Nišu izveo je sve prisutne na njegovom skupu i poveo ih u, kako je rekao, štenju za slobodu. - Hvala Nišlije, jer nismo dozvolili da nas uplaše. Odavde su uvek počinjale promene. Idemo… »
Jeremić u Nišu: Šetnja umesto konvencije u sali

Jeremić u Nišu: Šetnja umesto konvencije u sali

Politika 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić je u Nišu održao predizbornu konvenciju na gradskim ulicama, umesto, kako je bilo predviđeno, u sali tamošnjeg Narodnog pozorišta. Kako je saopštio Jeremićev pres tim, pošto sve njegove pristalice nisu mogle da… »
Vuk u Nišu prošetao s pristalicama Jeremić: Napravićemo od Srbije uređenu zemlju, zato sam ovde!

Vuk u Nišu prošetao s pristalicama Jeremić: Napravićemo od Srbije uređenu zemlju, zato sam ovde!

Kurir 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić danas je održao predizbornu konvenciju u Nišu. Zbog nemogućnosti da svi stanu u salu, Jeremić se pristalicama obratio i ispred zgrade Narodnog pozorišta, a potom u njihovoj pratnji prošetao gradom. Konvencija u… »
Jeremić u Nišu: Srbija je bogata i nema potrebe da bude u kazamatu

Jeremić u Nišu: Srbija je bogata i nema potrebe da bude u kazamatu

Novi magazin 19.03.2017
Predsednički kandidat Vuk Jeremić izjavio je danas u Nišu da ne postoji nijedan razlog da Srbija, koja je bogata zemlja, bude u kazamatu - u kome se sada nalazi. "Srbija je bogata zemlja, sve nam je Bog dao, imamo plodnu zemlju dobar geografski… »
Jeremić: Razočarani građani

Jeremić: Razočarani građani

Danas 18.03.2017
Glavni utisak koji nosim iz razgovora širom Srbije je da ljudi žive jako teško i da su razočarani, jer su 2012. glasali za promene, a one nisu došle, izjavio je večeras kandidat za predsednika Srbije Vuk Jeremić u predizbornom predstavljanju na… »

Vesti dana »