Povezane vesti

Mari propušta Majami, ali ostaje nedostižan

Mari propušta Majami, ali ostaje nedostižan

Politika 19.03.2017
Pošto je i Đoković odustao zbog istog razloga, povrede desnog lakta, Škot povećava prednost na 4.000 poena. Posle Novaka Đokovića, čiji je štab najavio da zbog povrede desnog lakta možda neće učestvovati na masters turniru u Majamiju, i… »
Đoković na bolovanju: Telo pokazuje posledice ludog tempa svih ovih godina

Đoković na bolovanju: Telo pokazuje posledice ludog tempa svih ovih godina

Mozzart sport 19.03.2017
“Ponekad najbolnije poraze u sportu nam zada baš nađe telo“, kaže srpski teniser. Majami je otpao, a možda neće biti ni jedini turnir koji će Novak Đoković preskočiti zbog problema sa laktom koji ga muči još od Olimpijakih igara u Riju… »
Novak Đoković potvrdio: Ne igra u Majamiju

Novak Đoković potvrdio: Ne igra u Majamiju

Radio 021 19.03.2017
Novak Đoković otkazao je učešće na Mastersu u Majamiju zbog povrede lakta. "Na žalost, moram da podelim sa vama neke ne baš dobre vesti u vezi sa predstojećim turnirom u Majamiju. Povreda lakta koju vučem već mesecima se prošle nedelje… »
Nole se oglasio saopštenjem: ''Veliki šok i razočaranje za mene!''

Nole se oglasio saopštenjem: ''Veliki šok i razočaranje za mene!''

Sportske.net 19.03.2017
Loše vesti... Ono o čemu se proteklih dana spekulisalo, danas je dobilo i zvaničnu potvrdu - Novak Đoković zbog povrede lakta mora na pauzu do daljnjeg, a to za početak znači da će morati da propusti naredni turnir u Majamiju, gde je trebalo da… »
Đoković definitivno ne igra u Majamiju

Đoković definitivno ne igra u Majamiju

Sportski žurnal 19.03.2017
Srpski teniser Novak Đoković definitivno neće braniti titulu na mastersu u Majamiju zbog povrede, saopštili su organizatori. Šestostruki šampion turnira na Floridi, od čega čak tri puta u prethodnih isto toliko godina, povukao se zbog povrede… »
Novak Đoković neće igrati u Majamiju

Novak Đoković neće igrati u Majamiju

Novi magazin 19.03.2017
Srpski teniser Novak Đoković potvrdio je danas da se povlači sa masters turnira u Majamiju zbog povrede lakta desne ruke. "Na žalost, moram da podelim sa vama neke ne baš dobre vesti u vezi sa predstojećim turnirom u Majamiju. Povreda lakta koju… »
Đoković o povlačenju sa turnira u Majamiju: Ovo je veliki šok za mene

Đoković o povlačenju sa turnira u Majamiju: Ovo je veliki šok za mene

Večernje novosti 19.03.2017
Ponekad najbolnije poraze u sportu nam zada baš naše telo, a ne protivnik. Kroz karijeru me stvarno nisu pratile velike povrede i problemi, rekao je najbolji srpski teniser. Stigala je i zvanična potvrda - Novak Đoković neće igrati ove sezone na… »

Vesti dana »