Povezane vesti

Simonović: ''Bilo bi me sramota da se foliram pored Lazića!''

Simonović: ''Bilo bi me sramota da se foliram pored Lazića!''

Sportske.net 20.03.2017
Branko Lazić posle meča sa Podgoričanima i poteza o kojem se priča, dobio javne pohvale i od saigrača. Ako ste propustili, Lazićev neustrašivi potez možete da vidite u prilogu, a posle meča i trijumfa Zvezde na startu polufinalne serije plej-ofa… »
Nema popusta za grčku braću, Čović najviše želi pobedu baš protiv njih!

Nema popusta za grčku braću, Čović najviše želi pobedu baš protiv njih!

Sportske.net 20.03.2017
Prvi čovek Crvene zvezde mts uputio motivacionu poruku i igračima i navijačima crveno-belih pred duel sa Olimpijakosom u Evroligi. Sinoćnja pobeda protiv Budućnosti već je u Zvezdinoj ''arhivi'', a naredni izazov, i to kakav, očekuje ih u sredu od… »
Čović pred Olimpijakos: Najslađe je pobediti brata

Čović pred Olimpijakos: Najslađe je pobediti brata

Mondo 20.03.2017
Predsednik Crvene zvezde zahvalio se navijačima na podršci protiv Budućnosti i okrenuo ka važnoj evroligaškoj utakmici u sredu. Nova utakmica, novi apel predsednika Crvene zvezde Nebojše Čovića! Ekipa i klub nalaze se u delu sezone kada se "lomi"… »
Apel Nebojše Čovića pred Olimpijakos: Očekujem da naši navijači prepoznaju trenutak, posebno ako budemo igrali neizvesnu…

Apel Nebojše Čovića pred Olimpijakos: Očekujem da naši navijači prepoznaju trenutak, posebno ako budemo igrali neizvesnu…

Sportski žurnal 20.03.2017
Apel predsednika KK Crvena zvezda mts Nebojše Čovića pred utakmicu sa Olimpijakosom. Košarkaši Crvene zvezde posle Milana i pobede nad ekipom Budućnosti, u izuzetno važnom prvom meču polufinala ABA lige, ulaze u jedan od najzahtevnijih i najtežih… »
Čović pred Olimpijakos: Protiv brata i najboljeg prijatelja sam uvek najviše želeo da dobijem basket

Čović pred Olimpijakos: Protiv brata i najboljeg prijatelja sam uvek najviše želeo da dobijem basket

Večernje novosti 20.03.2017
U životu sam uvek želeo da dobijem utakmicu i stavljao potrebe svog kluba na prvo mesto. Oko nas ima puno onih koji nam ne žele dobro i uradiće sve da nas “sapletu” - kaže predsednik Zvezde. Čeka košarkaše Crvene zvezde paklen raspored u… »
Oglasio se Čović: Mnogo je onih koji nam ne žele dobro! Uradiće sve da nas sapletu...

Oglasio se Čović: Mnogo je onih koji nam ne žele dobro! Uradiće sve da nas sapletu...

Mozzart sport 20.03.2017
"Protiv brata i najboljeg prijatelja sam upravo najviše i želeo da dobijem basket. Zato očekujem da naši navijači, kao i uvek, da budu uz navijače Olimpijakosa i u sredu, ispune dvoranu do poslednjeg mesta, ali takođe očekujem da prepoznaju… »
Simonović: Lazić? Kad vidim njega, mene bi sramota bilo da ne igram punom snagom

Simonović: Lazić? Kad vidim njega, mene bi sramota bilo da ne igram punom snagom

Mozzart sport 20.03.2017
“Mene bi bilo sramota da ja ne igram, sad da se tu nešto foliram pored njega. Tera vas da svi date svoj maksimum i to je nešto po čemu je on lider ekipe", rekao je Zvezdin šuter posle utakmice. Branko Lazić nikoga ne ostavlja ravnodušnim. Ni na… »
Video Lazić o neverovatnom letu: Ponovo bih to uradio da je trebalo; Simonović: Laza je stena

Video Lazić o neverovatnom letu: Ponovo bih to uradio da je trebalo; Simonović: Laza je stena

Večernje novosti 20.03.2017
Momak se toliko bori i ima takvo srce, da bi mene bilo sramota da se foliram pored njega - priča Marko. Nije prvi put - kaže Branko. Povela je Crvena zvezda u polufinalnoj seriji. Pobedila je Budućnost pred svojim navijačima (82:67), ali je priznanje… »
Zvezdin heroj: Lazić posle opasnog leta: Svaki put bih se onako bacio za pobedu!

Zvezdin heroj: Lazić posle opasnog leta: Svaki put bih se onako bacio za pobedu!

Sportal blic 19.03.2017
Branko Lazić je ponovo bio Zvezdin heroj iz senke! U prvom poluvremenu meča polufinala plej-ofa ABA lige protiv ekipe Budućnosti (82:67) ponovo je bek crveno-belih pokazao da ima veliko srce. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Jurio je za jednom… »
Ispunjen cilj bez pleja: Radonjić: Jović bi igrao da je ovo igrica, zdravlje je na prvom mestu

Ispunjen cilj bez pleja: Radonjić: Jović bi igrao da je ovo igrica, zdravlje je na prvom mestu

Sportal blic 19.03.2017
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da je njegova ekipa ispunila cilj, pošto je u polufinalnoj seriji plej-ofa Jadranske lige povela sa 1:0 protiv Budućnosti. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dejan Radonjić - Poveli smo sa 1:0… »
Posle zvezde: Zuros: Nikada ne odustajem

Posle zvezde: Zuros: Nikada ne odustajem

Sportal blic 19.03.2017
Budućnost u “Pioniru” nije imala šanse! Košarkaši tima iz Podgorice imali su snage za samo 10 minuta otpora Crvenoj zvezdi u prvom meču polufinala ABA lige (82:67). Trener “đetića” Ilijas Zuros smatra da njegov tim može bolje da igra… »
Radonjić: Ovo je samo 1:0 i ništa više. Zuros: Nikada ne odustajem

Radonjić: Ovo je samo 1:0 i ništa više. Zuros: Nikada ne odustajem

Večernje novosti 19.03.2017
Budućnost je pokazala da nas čeka u Podgorici težak meč, rekao je trener Crvene zvezde. TRENER Crvene zvezde Dejan Radonjić posle ubedljive pobede (82:67) protiv Budućnosti na početku polufinalne serije plej-ofa ABA lige smiruje javnost i smatra da… »
Hvali saigrača: Simonović: Pored Lazića bi me bilo sramota da ne igram punom snagom!

Hvali saigrača: Simonović: Pored Lazića bi me bilo sramota da ne igram punom snagom!

Sportal blic 19.03.2017
Prvi korak je napravljen... Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Budućnost na startu plej-ofa ABA lige (82:67), a jedan od najboljih u timu crveno-belih bio je Marko Simonović. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Ostvarili smo cilj, da branimo… »

Vesti dana »