Povezane vesti

Novo istraživanje: Vučić i dalje prvi - koliko "beži" Preletačeviću?

Novo istraživanje: Vučić i dalje prvi - koliko "beži" Preletačeviću?

Vesti online 20.03.2017
Lider SNS Aleksandar Vučić, prema novom istraživanju agencije Ipsos stratedžik marketing, i dalje je ubedljivo prvi, a Luka Maksimović je drugi po popularnosti. Istraživanje pokazuje je Vučić sa velikim šansama za pobedu već u prvom krugu na… »
Šešelj: Beli mi nije rival, Rusi da izgrade baze

Šešelj: Beli mi nije rival, Rusi da izgrade baze

Mondo 20.03.2017
Predsednički kandidat Vojislav Šešelj rekao je na RTS-u da mu Beli Preletačević nije rival u prvom krugu, a da Aleksandra Vučića može da pobedi u drugom krugu. Foto: Srpska radikalna stranka "Jedino sam ja u mogućnosti da pobedim Vučića u… »
Jeremić na Dorćolu: Nemoguća borba, ali ću pobediti

Jeremić na Dorćolu: Nemoguća borba, ali ću pobediti

RTS 20.03.2017
Idemo u drugi krug, poručio je večeras u "Dorćol placu" u Beogradu predsednički kandidat Vuk Jeremić, na skupu koji su za njega organizovali mladi aktivisti iz njegovog izbornog tima. "Izađite i glasajte 2. aprila za drugi krug, jer moramo da im… »
Dačić u Smederevu: Glasajte za Vučića, Srbiji potrebna ozbiljnost

Dačić u Smederevu: Glasajte za Vučića, Srbiji potrebna ozbiljnost

Novi magazin 20.03.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je večeras u Smederevu da je Srbiji potrebna ozbiljnost i da je zbog toga važno ko će je voditi i pozvao je birače da na predsedničkim izborima 2. aprila glasaju za kandidata… »
Dačić u Smederevu: Glas za Vučića, stabilna Srbija

Dačić u Smederevu: Glas za Vučića, stabilna Srbija

Mondo 20.03.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je večeras u Smederevu da je Srbiji potrebna ozbiljnost i da je zbog toga važno ko će je voditi. Foto: Ilustracija: Beta/Dragan Gojić Lider socijalista je pozvao birače da na… »
Šešelj: Samo ja mogu u drugom krugu da pobedim Vučića

Šešelj: Samo ja mogu u drugom krugu da pobedim Vučića

RTS 20.03.2017
Ako pobedim na predsedničkim izborima, izvršna, zakonodavna i sudska vlast imaće snažnog kontrolora, rekao je predsednički kandidat Vojislav Šešelj za RTS. Vojislav Šešelj kaže da u prvom krugu predsedničkih izbora ne može da savlada… »
Ipsos: Vučić prvi po popularnosti, Beli drugi

Ipsos: Vučić prvi po popularnosti, Beli drugi

Danas 20.03.2017
Rezultati poslednjeg istraživanja Ipsos stratedžik marketinga pokazuju da premijer Aleksaksadanr Vučić i dalje ima najveću podršku i šansu da pobediu prvom krugu - 53 odsto podrške, prenosi Blic. Iznenađenje na listi kandidata je Ljubiša… »
Ipsos: Vučić prvi po popularnosti, Beli drugi

Ipsos: Vučić prvi po popularnosti, Beli drugi

N1 Info 20.03.2017
Rezultati poslednjeg istraživanja Ipsos stratedžik marketinga pokazuju da premijer Aleksandar Vučić i dalje ima najveću podršku i šansu da pobedi u prvom krugu - 53 odsto. Iznenađenje na listi je Ljubiša Preletačević Beli, koji je izbio na… »

Vesti dana »