Povezane vesti

Država će više ulagati u IT sektor

Država će više ulagati u IT sektor

Politika 20.03.2017
Premijer Aleksandar Vučić posetio je juče novosadsku IT kompaniju „Šnajder elektrik DMS” koja je u 2016. ostvarila izvoz 34 miliona evra, a ove godine planira 50 miliona evra. Novi Sad – Srbija ne može da bude Izrael, ni poput onih država koje… »
Snaga IT sektora za svetsku trku Srbije

Snaga IT sektora za svetsku trku Srbije

Dnevnik 20.03.2017
– Ove godine na fakultete tehničkih nauka u Srbiji biće primljeno 700 studenata više da bi se osnažio IT sektor u državi – najavio je u Novom Sadu predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. On je prilikom rašnje posete kompaniji „Šnajder… »
Vučić posetio "Šnajder elektrik DMS": IT ne brine za pare

Vučić posetio "Šnajder elektrik DMS": IT ne brine za pare

Večernje novosti 20.03.2017
Kompanije iz sektora informacionih tehnologija mogu da računaju na svu podršku države, tvrdi premijer. Vučić rekao da će na tehničke fakultete biti upisano 700 studenata više nego lane. ZA SEKTOR informacionih tehnologija para će biti dovoljno, a… »
Vučić: Na tehničkih fakultetima 700 studenata više

Vučić: Na tehničkih fakultetima 700 studenata više

Radio 021 20.03.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će se ove godine 700 studenata više upisati na smerove fakulteta tehničkih nauka. Prema Vučićevim rečima, vreme je da se u razvoj domaćeg IT sektora i domaćih programera uloži mnogo više… »
Vučić: Veća ulaganja u IT sektor

Vučić: Veća ulaganja u IT sektor

Danas 20.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će već ove godine biti upisano 700 studenata više na fakultete tehničkih nauka i da će taj broj stalno da se povećava, kako bi se poboljšao IT sektor. Mi ćemo ove godine, sem u… »
Vučić: I Medvedev me je pitao za Nordeus

Vučić: I Medvedev me je pitao za Nordeus

Nova ekonomija 20.03.2017
Ilustrujući koliko je važno da imamo znatno više IT stručnjaka, premijer Aleksandar Vučić ispričao je kako se ruski premijer Medvedev raspitivao o našoj kompaniji Nordeus. Prilikom boravka u Rusiji, premijer je, kaže, imao susret s predstavnicima… »
Vučić: I Medvedev me pitao za naš Nordeus

Vučić: I Medvedev me pitao za naš Nordeus

Blic 20.03.2017
Ilustrujući koliko je važno da imamo znatno više IT strucnjaka, premijer Aleksandar Vučić danas je u Novom Sadu novinarima ispričao kako se ruski premijer Dmitrij Medvedev raspitivao o našoj kompaniji Nordeus. Prilikom boravka u Rusiji, premijer… »
Predsednik vlade u Novom Sadu: Vučić posetio kompaniju Šnajder Elektrik

Predsednik vlade u Novom Sadu: Vučić posetio kompaniju Šnajder Elektrik

Kurir 20.03.2017
NOVI SAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas u Novom Sadu kompaniju Šnajder Elektrik DMS, gde je obišao prostorije i razgovarao sa rukovodstvom. Premijera su dočekali direktor kompanije Dragan Popović, gradonačelnik Novog Sada… »

Vesti dana »