Povezane vesti

Popović: Vučića podržava Šreder, a mene Koštunica

Popović: Vučića podržava Šreder, a mene Koštunica

Glas Zapadne Srbije 27.03.2017
Gerhard Šreder i Angela Merkel podržavaju Aleksandra Vučića, a Vojislav Koštunica i patriote podržavaju mene, jer mi je srpska sloboda iznad svega, a čovek pre svega, rekao je prof. dr Aleksandar Popović u Kruševcu, navodi se u saopštenju… »
Obradović: Ja sam glas srednjeg sloja Srbije

Obradović: Ja sam glas srednjeg sloja Srbije

Glas Zapadne Srbije 27.03.2017
Čačak - Kandidat Dveri za predsednika Srbije Boško Obradović, pozvao je danas sve predsedničke kandidate da slede njegov primer i potpišu izjave šta ćete ispuniti od predizbornih obećanja i u kom roku, kao i da ukoliko ih ne budu ispunili podnesu… »
Popović: Podržavaju me Koštunica i patriote

Popović: Podržavaju me Koštunica i patriote

Telegraf 27.03.2017
Popović je u okviru predsedičke kampanje boravio u Kruševcu. Predsednički kandidat DSS-a Aleksandar Popović izjavio je da aktuelnog premijera Aleksandra Vučića podržavaju Gerhard Šreder i Angela Merkel, a da Vojislav Koštunica i patriote… »
Čanak: Osobe sa invaliditetom moraju dobiti bolju šansu

Čanak: Osobe sa invaliditetom moraju dobiti bolju šansu

Telegraf 27.03.2017
Čanak je istakao da dobro zna sa kakvim se sve preprekama susreću u svakodnevnom životu: od barijera u kretanju, do otvorene diskriminacije pri ostvarivanju svojih ljudskih prava, naročito prilikom zapošljavanja. Kandidat za predsednika Nenad Čanak… »
Obradović poziva ostale kandidate da overe blanko ostavke

Obradović poziva ostale kandidate da overe blanko ostavke

Telegraf 27.03.2017
Mislim da je vreme da naša politička scena postane primer ozbiljnog i profesionalnog upravljanja državom, a ne rijaliti šou - rekao je Obradović. Predsednički kandidat Boško Obradović pozvao je sve kandidate za predsednika da, po ugledu na njega… »

Vesti dana »