Povezane vesti

Predsednik KS BiH reagovao na vesti o Vujoševićevoj plati

Predsednik KS BiH reagovao na vesti o Vujoševićevoj plati

Sportske.net 28.03.2017
Posle jučerašnje potvrde da će Duško Vujošević biti novi selektor BiH, danas se kao tema u medijima pojavila i visina njegove plate na novoj funkciji. Spekulisalo se da je Vujoševićev konkurent Aleš Pipan bio zahtevniji po pitanju finansija, a da… »
Evo koliko će zarađivati Duško Vujošević kao selektor BiH

Evo koliko će zarađivati Duško Vujošević kao selektor BiH

Sportski žurnal 28.03.2017
"Glas Srpske" otkriva finansijske detalje ugovora novog selektora Bosne i Hercegovine Duška Vujoševića, a sam trener otkriva zbog čega je prihvatio baš ovaj posao. Prema navodima "Glasa Srpske" Vujošević će godišnje zarađivati između 40 i 50… »
U BiH objavili Duletovu platu

U BiH objavili Duletovu platu

Mozzart sport 28.03.2017
Iskusni stručnjak ima i jednu obavezujuću klauzulu u ugovoru... Iskusni strateg Duško Vujošević postavljen je juče i zvanično za selektora Bosne i Hercegovine. On će prema ugovoru tu selekciju predvoditi u naredne četiri godine, a sa radom će… »
Pipan tražio više - Evo koliko će zarađivati Vujošević!

Pipan tražio više - Evo koliko će zarađivati Vujošević!

Sportske.net 28.03.2017
Dan nakon što je Upravni odbor KS BiH doneo odluku da Duško Vujošević preuzme "Zmajeve" mediji u zemlji zapadnih komšija otkrivaju finansijske detalje ugovora. Upravni odbor Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine u ponedeljak je doneo jednoglasnu… »
Vujošević: Reprezentacija BiH je deo zemlje u kojoj sam odrastao i formirao svoje kulturno biće

Vujošević: Reprezentacija BiH je deo zemlje u kojoj sam odrastao i formirao svoje kulturno biće

Večernje novosti 28.03.2017
Košarkaši BiH su uvek bili talentovani za ovaj sport, to je bila prva republika iz koje je neka ekipa sa prostora bivše Juge osvojila Kup šampiona - kaže Duško za “Novosti”. OD STALNOG DOPISNIKA "NOVOSTI": PARIZ ODLUKA je doneta. Kao što se i… »
Poznati finansijski detalji Vujoševićevog ugovora

Poznati finansijski detalji Vujoševićevog ugovora

Mondo 28.03.2017
Novi selektor košarkaša Bosne i Hercegovine dogovorio je četvorogodišnji ugovor po kojem će godišnje zarađivati između 40.000. i 50.000 evra. Foto: MN Press Duško Vujošević, trenutno trener Limoža, po završtetku sezone u šampionatu… »

Vesti dana »