Povezane vesti

Vučić: Ne idem na Kosovo

Vučić: Ne idem na Kosovo

Kurir 28.03.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da neće otići na Kosovo u okviru predizborne kampanje, jer ne želi da pristane na ucene Prištine. - Ne idem na Kosovo, ne dolazi u obzir takva vrsta pritiska niti cirkus koji pravi Priština… »
Vučić: Ne idem na Kosovo, to je cirkus!

Vučić: Ne idem na Kosovo, to je cirkus!

Mondo 28.03.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić ovako je odgovorio na "uslove" Prištine u vezi sa njegovim planiranim dolaskom u pokrajinu. Foto: Facebook/printscreen Povodom vesti da je " Vlada Kosova dozvolila Aleksandru Vučiću da boravi na toj teritoriji… »
Vučić: Ne idem na Kosovo, neće mi određivati s kim ću doći

Vučić: Ne idem na Kosovo, neće mi određivati s kim ću doći

N1 Info 28.03.2017
Predsednički kandidat i premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da sutra neće ići na miting u Leposavić na Kosovu. "Da li ću da dolazim sa Aleksandrom Vulinom, Nebojšom Stefanovićem ili nekim trećim, neće mi oni naređivati. Taj film nećete… »
Hodžaj: Vučiću dozvoljena poseta Kosovu na tri sata

Hodžaj: Vučiću dozvoljena poseta Kosovu na tri sata

Insajder 28.03.2017
Ministar inostranih poslova Kosova Enver Hodžaj izjavio je danas da je kandidatu za predsednika Srbije Aleksandru Vučiću dozvoljena poseta Kosovu, u sredu, 29. mart, a i da će ona trajati tri sata. Na konferenciji za medije s ministrom inostranih… »
Priština: Vučić može na Kosovo na tri sata

Priština: Vučić može na Kosovo na tri sata

Mondo 28.03.2017
Privremene vlasti na Kosovu i Metohiji saglasile su se sa posetom premijera Aleksandra Vučića toj pokrajini, objavljeno je u Prištini. Foto: Tanjug, Dimitrie Goll Kosovska vlada dozvolila je Vučiću da boravi na Kosovu tri sata, prenosi kosovski javni… »
Hodžaj: Vučić može na Kosovo, poseta da traje tri sata

Hodžaj: Vučić može na Kosovo, poseta da traje tri sata

N1 Info 28.03.2017
Ministar inostranih poslova Kosova Enver Hodžaj izjavio je da je premijeru i kandidatu za predsednika Srbije Aleksandru Vučiću dozvoljena poseta Kosovu u sredu 29. marta i da će ona trajati tri sata. Na konferenciji za medije sa ministrom inostranih… »

Vesti dana »