Povezane vesti

Skup Saše Jankovića na Fejsbuku gledalo više od 320.000 ljudi

Skup Saše Jankovića na Fejsbuku gledalo više od 320.000 ljudi

Beta 29.03.2017
Prenos predizbornog skupa kandidata za predsednika Srbije Saše Jankovića u Beogradu uživo je sinoć pratilo više od 320.000 ljudi preko njegove Fejsbuk stranice. Više od 14.000 ljudi "lajkovalo" je stranicu na kojoj je prenošen skup u centru… »
Reka građana preplavila Beograd u znak podrške Jankoviću: "Gejm over" Aleksandre Vučiću

Reka građana preplavila Beograd u znak podrške Jankoviću: "Gejm over" Aleksandre Vučiću

Vesti online 29.03.2017
Završni miting predsedničkog kandidata Saše Jankovića održan je u sredu sa početkom na Trgu republike, na kome je Janković poručio da od 2. do 16. aprila teče, kako je rekao, otkazni rok za Aleksandra Vučića i njegove saradnike. - Moramo da… »
Janković: Vučiću da ne padne na pamet da ukrade i jedan glas

Janković: Vučiću da ne padne na pamet da ukrade i jedan glas

Novi magazin 29.03.2017
Predsednički kandidat Saša Janković pozvao je večeras građane da glasaju na izborima 2. aprila, a kandidatu vladajuće koalicije Aleksandru Vučiću poručio "da mu ne padne na pamet da ukrade i jedan glas". "Vučiću, nemoj da ti padne na pamet da… »
Miting Saše Jankovića u Beogradu: "Moramo da završimo posao, da bismo živeli u normalnoj zemlji"

Miting Saše Jankovića u Beogradu: "Moramo da završimo posao, da bismo živeli u normalnoj zemlji"

Blic 29.03.2017
Predizborni skup predsedničkog kandidata Saše Jankovića u Beogradu otvoril su oko 18 sati pevač Vlado Georgiev i voditeljka Tanja Vojtehovski koji su okupljene građane pozvao da na izborima u nedelju, 2. aprila, "promene sadašnje stanje u Srbiji"… »
Janković: Spakuj se i idi, Srbiji je tebe dosta

Janković: Spakuj se i idi, Srbiji je tebe dosta

N1 Info 29.03.2017
Aleksandre Vučiću nemoj da ti padne na pamet da ukradeš ijedan glas na izborima, to su glasovi građana Srbije, poručio je predsednički kandidat Saša Janković na mitingu u centru Beograda, pozivajući građane da glasaju porukom "svi za jednog… »
Janković Vučiću: Game over

Janković Vučiću: Game over

RTS 29.03.2017
Aleksandre Vučiću – game over, poručio je predsednički kandidat Saša Janković na završnom mitingu u Beogradu i dodao da u "ovoj zemlji ima mesta za sve, ali u ovoj državi nema mesta za jednog od nas". Srbija je naša zemlja, u njoj nema više… »
Janković: Srbija se probudila

Janković: Srbija se probudila

Politika 29.03.2017
Aleksandre Vučiću, nemoj da ti padne na pamet da ukradeš ijedan glas na izborima, to su glasovi građana Srbije, poručio je večeras predsednički kandidat Saša Janković na mitingu u centru Beograda, pozivajući građane da glasaju porukom „Svi… »
Janković u Beogradu: Vučiću, game over!

Janković u Beogradu: Vučiću, game over!

Mondo 29.03.2017
Na centralnom beogradskom Trgu Republike, održan je završni izborni miting predsedničkog kandidata Saše Jankovića. Govorile su poznate javne ličnosti, akademici, sudije, profesori, glumci, pevači... Foto: Mondo/ Stefan Stojanović U karnevalskoj… »
Kurir TV završni miting Saše Jankovića: U ovoj zemlji više nema straha

Kurir TV završni miting Saše Jankovića: U ovoj zemlji više nema straha

Kurir 29.03.2017
BEOGRAD - Završni miting predsedničkog kandidata Saše Jankovića održan je danas sa početkom u 18 časova na Trgu republike, na kome je Janković poručio da od 2. do 16. aprila teče, kako je rekao, otkazni rok za Aleksandra Vučića i njegove… »
Saša Janković: Imam informacije iz BIA da ni nasilje nije isključeno posle prvog kruga

Saša Janković: Imam informacije iz BIA da ni nasilje nije isključeno posle prvog kruga

Kurir 29.03.2017
BEOGRAD - Predsednički kandidat grupe građana "Za Srbiju bez straha" Saša Janković rekao je u intervjuu za Insajder da mu je prijatelj iz Bezbednosno-informativne agencije (BIA) rekao da za njega nije bezbedno da uđe u drugi krug, jer se u tom… »
Saša Janković za Insajder: Prijatelj iz BIA mi rekao da nije bezbedno da uđem u drugi krug

Saša Janković za Insajder: Prijatelj iz BIA mi rekao da nije bezbedno da uđem u drugi krug

Insajder 29.03.2017
Predsednički kandidat grupe građana Za Srbiju bez straha Saša Janković rekao je u intervjuu za Insajder da mu je prijatelj iz Bezbednosno-informativne agencije rekao da za njega nije bezbedno da uđe u drugi krug jer se u tom slučaju može dogoditi… »
Janković: Prijatelj iz BIA mi je rekao da za mene nije bezbedno da uđem u drugi krug

Janković: Prijatelj iz BIA mi je rekao da za mene nije bezbedno da uđem u drugi krug

Nova ekonomija 29.03.2017
Predsednički kandidat grupe građana Za Srbiju bez straha, Saša Janković rekao je u intervjuu za Insajder da mu je prijatelj iz Bezbednosno-informativne agencije rekao da za njega nije bezbedno da uđe u drugi krug jer se u tom slučaju može dogoditi… »
Janković: Nije bezbedno da uđem u drugi krug, kažu mi iz BIA

Janković: Nije bezbedno da uđem u drugi krug, kažu mi iz BIA

N1 Info 29.03.2017
Predsednički kandidat Saša Janković rekao je u intervjuu za Insajder da mu je prijatelj iz Bezbednosno informativne agencije rekao da za njega nije bezbedno da uđe u drugi krug jer se u tom slučaju može dogoditi „svašta“. Govoreći o saznanjima… »
Janković: Dijalog u Briselu je dobra stvar

Janković: Dijalog u Briselu je dobra stvar

Blic 29.03.2017
Predsednički kandidat Saša Janković izjavio je da, ukoliko na predstojećim izborima dobije poverenje građana, premijer Aleksandar Vučić više neće biti operativni koordinator službi bezbednosti jer je tu reč o političkoj zloupotrebi sistema. -… »

Vesti dana »