Povezane vesti

Smoki prvi put u javnosti posle bolesti Zaista sam uzbuđen! Ova manifestacija će živeti duže nego ja

Smoki prvi put u javnosti posle bolesti Zaista sam uzbuđen! Ova manifestacija će živeti duže nego ja

Kurir 30.03.2017
Novi film Ljubiše Samardžića "Panta rei" otvorio je 64. beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma, a velika premijera bila je prilika da prvi put nakon teške operacije u javnosti vidimo glumca i reditelja. U Dom omladine popularni… »
Večeras počinje najstariji domaći filmski festival: Smokijeva priča na otvaranju

Večeras počinje najstariji domaći filmski festival: Smokijeva priča na otvaranju

Blic 30.03.2017
Ostvarenjima velikana domaće kinematografije "Bunker 93" Puriše Đorđevića i "Panta rei" Ljubiše Samardžića večeras (19) u Domu omladine počinje 64. beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma. Festival traje četiri dana, a kako… »
Ljubiša želi da otvori festival kratkog metra

Ljubiša želi da otvori festival kratkog metra

Večernje novosti 30.03.2017
U Domu omladine večeras počinje naša najdugovečnija filmska manifestacija. Porodica glumca saopštila da on hoće da izađe pred publiku. Za početak Smokijev dokumentarac "Panta rei" i Purišin "Bunker 93" Beogradski festival dokumentarnog i… »
Smokijev dokumentarac "Panta Rei" otvara Martovski festival

Smokijev dokumentarac "Panta Rei" otvara Martovski festival

RTV 30.03.2017
BEOGRAD - Projekcijama filmova dvojice velikana domaće kinematografije, Puriše Đorđevića i Ljubiše Samardžića, u Velikoj sali Doma omladine Beograda danas počinje 64. Beogradski festival dokumentarnog i kratkometražnog filma - Martovski… »

Vesti dana »