Povezane vesti

Vulin: RIK treba da glasa po zakonu,a ne po nalogu partija

Vulin: RIK treba da glasa po zakonu,a ne po nalogu partija

Pravda 16.04.2017
Članovi Republičke izborne komisije mogu da glasaju o proglašenju konačnih rezultata predsedničkih izbora samo na osnovu zakona i izražene volje birača, a ne po partijskom nalogu, izjavio je danas ministar Aleksandar Vulin. Naveo je da je dva… »
Vulin: RIK treba da glasa po zakonu,a ne po nalogu partija

Vulin: RIK treba da glasa po zakonu,a ne po nalogu partija

Večernje novosti 16.04.2017
Članovi Republičke izborne komisije mogu da glasaju o proglašenju konačnih rezultata predsedničkih izbora samo na osnovu zakona i izražene volje birača, izjavio ministar Aleksandar Vulin. ČENEJ - Članovi Republičke izborne komisije mogu da… »
Vučić: Ne možete pritiskom na RIK promeniti narodnu volju

Vučić: Ne možete pritiskom na RIK promeniti narodnu volju

Beta 16.04.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da može samo da se nasmeje na nastojanjima njegovih političkih protivnika da pritiscima na Republičku izbornu komisiju (RIK) promene narodnu volju. "Na to se samo nasmejete. Mali Djokica zamišlja da… »
Vučić: Nemam informaciju da Hrvatska poseduje s-300, nije to igla da može da se sakrije

Vučić: Nemam informaciju da Hrvatska poseduje s-300, nije to igla da može da se sakrije

Blic 16.04.2017
Nije Republučka izborna komisija ta koja bira predsednika Republike, izjavio je danas premijer Aleksandar Vučić i ocenio da su gotovo smešna nastojanja njegovih političkih protivnika da pritiscima na Republičku izbornu komisiju promene ishod izbora… »
Vučić: Po prirodi sam demokrata, neka protestuju dokle god žele

Vučić: Po prirodi sam demokrata, neka protestuju dokle god žele

Radio 021 16.04.2017
Premijer Aleksandar Vučić ocenio je danas da su "gotovo smešna" nastojanja njegovih političkih protivnika da pritiscima na Republičku izbornu komisiju promene ishod izbora i volju građana. "Ne znam odakle im takve ideje. Tako mali Đokica zamišlja… »

Vesti dana »