Povezane vesti

Gojković: Zakazaću posebnu sednicu o zahtevu za moju smenu

Gojković: Zakazaću posebnu sednicu o zahtevu za moju smenu

Politika 19.04.2017
Hoću da se o tome raspravlja i pomoći ćemo vam, jer vas nema dovoljno da to uvrstite u dnevni red, poručila je predsednica parlamenta potpisnicima zahteva. Zakazaću posebnu sednicu na kojoj će se raspravljati o zahtevima za moju smenu, rekla je Maja… »
Poslanici bi­raju i sme­nju­ju pred­sed­ni­ka parlamenta

Poslanici bi­raju i sme­nju­ju pred­sed­ni­ka parlamenta

Politika 19.04.2017
Me­ni spo­či­ta­va­ju da sam su­spen­do­va­la skup­šti­nu oni ko­ji su od 2000. do 2012. godine pot­pu­no obe­smi­sli­li njen rad. Svi poslanički predlozi, uključujući i zahteve za moju smenu, legalni su i legitimni, ali ne… »
Poslanici završili rad, sutra nastavak rasprave

Poslanici završili rad, sutra nastavak rasprave

RTS 19.04.2017
Skupština Srbije je završila rad, a poslanici će raspravu o više međunarodnih protokola nastaviti sutra u 10 časova. Skupština Srbije je danas skoro tri sata utvrđivala dnevni red, a poslanici su tokom rasprave govorili i mimo dnevnog reda… »
Saglasnost za sednicu o smeni Maje Gojković

Saglasnost za sednicu o smeni Maje Gojković

Danas 19.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da je od poslanika SNS, kao i onih koji čine vladajuću većinu, dobila saglasnost da zakaže posebnu sednicu parlamenta na kojoj bi se raspravljalo o zahtevu DS i Pokreta DJB za njenu smenu… »
Ukratko sa Ratkom Femićem u 5 do 5: Skupština ponovo radi, a vlast se šegači s opozicijom

Ukratko sa Ratkom Femićem u 5 do 5: Skupština ponovo radi, a vlast se šegači s opozicijom

Kurir 19.04.2017
Posle 50 dana suspenzije parlamenta ponovo smo dobili nazad tu instituciju. Predsednica parlamenta je uoči određivanja pauze u radu Skupštine obrazložila da to čini da bi sačuvala dostojanstvo Skupštine, jer bi opozicija mogla svašta da govori u… »
Gojković: Jedna čekam raspravu o mojoj smeni, odbijeni zahtevi opozicije

Gojković: Jedna čekam raspravu o mojoj smeni, odbijeni zahtevi opozicije

Danas 19.04.2017
Jedva čekam da se o raspravlja o inicijativama za moju smenu i ne postoji niko ko to više želi od mene. Zakazaću posebnu sednicu sa tim tačkama dnevnog reda, da se razmatra šta sam ja činila, a šta drugi. Prvi termin kada ta sednica može biti… »
Gojković: Većina ima političkog sluha za predloge manjine

Gojković: Većina ima političkog sluha za predloge manjine

RTS 19.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da je posle razgovora sa poslanicima koji čine skupštisku većinu odlučila da zakaže sednicu parlamenta na kojoj će se raspravljati o njenom razrešenju, primetivši da na taj način većina… »
Dnevni red usvajali 3 sata: Gojković najavila posebnu sednicu o svojoj smeni, poslanicima se u skupštini pridružili i…

Dnevni red usvajali 3 sata: Gojković najavila posebnu sednicu o svojoj smeni, poslanicima se u skupštini pridružili i…

Blic 19.04.2017
Sednica Skupštine Srbije, prekinuta 1. marta zbog predizborne kampanje, nastavljena je danas. Deo opozicije podneo je inicijativu za smenu predsednice parlamenta Maje Gojković, koja je danas izjavila da će tim povodom zakazati posebnu sednicu. Sednica… »
Uživo Skupština Gojković vs Jerkov: Student nije zapalio žito! Naprednjaci se smejali Bošku iz Dveri

Uživo Skupština Gojković vs Jerkov: Student nije zapalio žito! Naprednjaci se smejali Bošku iz Dveri

Kurir 19.04.2017
BEOGRAD - Skupština Srbije danas je nastavila s radom posle pauze koju je 1. marta odredila predsednica Maja Gojković, a pred poslanicima će se naći više međunarodnih sporazuma. Sednica je počela nešto pre 10.30 sati, s pola časa zakašnjenja… »
Ustaše, sukob Dveri i radikala, lažne diplome...

Ustaše, sukob Dveri i radikala, lažne diplome...

Mondo 19.04.2017
U Skupštini Srbije rasprave na različite teme. Dveri predložile Rezoluciju o genocidu nad Srbima u NDH, protiv bili i radikali. Bojan Pajtić preko Twittera imao poruku za Maju Gojković. Foto: YouTube/screenshot Boško Obradović i Nemanja Šarović… »
Maja Gojković: O mojoj smeni na posebnoj sednici

Maja Gojković: O mojoj smeni na posebnoj sednici

Kurir 19.04.2017
Predsednica Skupštine Maja Gojković najavila je danas da će zakazati posebnu sednicu na kojoj će se raspravljati o incijativi pojedinih poslanika opozicije za njenu smenu. Gojković je tokom utvrđivanja dnevnog reda sednice navela da uverava… »
Zakazuje sopstvenu smenu: Gojkovićeva o predlogu opozicije

Zakazuje sopstvenu smenu: Gojkovićeva o predlogu opozicije

Pravda 19.04.2017
Predsednica parlamenta Maja Gojković najavila je danas da će zakazati posebnu sednicu Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o incijativi pojedinih poslanika opozicije za njenu smenu. Gojković je tokom utvrđivanja dnevnog reda sednice navela… »
Nastavljena sednica Skupštine Srbije

Nastavljena sednica Skupštine Srbije

Beta 19.04.2017
Sednica Skupštine Srbije, prekinuta 1. marta zbog predizborne kampanje, nastavljena je danas utvrdjivanjem dnevnog reda. Predsednica parlamenta Maja Gojković prekinula je sednicu prvog dana redovnog prolećnog zasedanja zbog izborne kampanje, navodeći… »
Skupština nastavlja sa radom

Skupština nastavlja sa radom

RTS 19.04.2017
Posle gotovo 50 dana pauze Skupština Srbije danas nastavlja rad. Na dnevnom redu je ratifikacija više međunarodnih sporazuma, ali s obzirom na zahteve opozicije tokom pauze u radu, za sada nije jasno kako će izgledati nastavak zasedanja. Poslanici… »
Maja Gojković: Zahtevi za moju smenu ne mogu biti uvršteni u dnevni red započete sednice

Maja Gojković: Zahtevi za moju smenu ne mogu biti uvršteni u dnevni red započete sednice

Novi magazin 19.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da po poslovniku nijedan od zahteva za njenu smenu ne može biti uvršten u dnevni red započete sednice koja se nastavlja, prenosi Politika u izdanju od srede. "Svi poslanički predlozi… »
Poslanici danas u klupama: Glavna tema smena Maje Gojković, ali opozicija ni oko toga nije uspela da se dogovori

Poslanici danas u klupama: Glavna tema smena Maje Gojković, ali opozicija ni oko toga nije uspela da se dogovori

Blic 19.04.2017
Nijedna opoziciona stranka neće bojkotovati skupštinsko zasedanje, koje počinje danas posle nametnutog “raspusta” koji je trajao više od mesec i po dana. Ni ovaj “odmor”, kao ni isti stavovi, nisu uspeli da ujedine celu opoziciju u jednoj… »

Vesti dana »